SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odnośnie Metanabolu - Wazne pytanko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5159
witam , szulkałem odpowiedzi na pytanie na forum - znalazłem ich mnóstwo ale ze nie znam się na tym to nie wieedziałem jakiej udzielić odpowiedzi bo wy udzielaliście przeróznych .

Kolega Szykuje się na cykl z odzywek i zeby to wszystko ruszyć z miejsca postanowił dorzucić 100 metki , sterydów nie zamierza ciagle brać - chce zobaczyć jak na niego podziała i wogóle .. Chłopak robi wszystko z rozumem dieta i trening są na poziomie.

I teraz czy oglibyście napisać mi
Jak brac 100 metki polskiej
Czy brac jakieś osłonki do tego
Jakie witaminy brac
CO na odblokowanie , jeżeli colomid to ile

jeżeli mozecie to podajcie orientacyjne ceny za 100 metki , za jakieś osłonki ( ile paczek potrzeba), i za odblok .. czy 10 tabs clomidu wystarczy ???.. Kumpel chce zrobić wszystko z rozumem bedzie brał osłonki witaminy i odblok - 100 mety to chyba nie dużo ale zawsze lepiej chuchać na gorące .. Licze na wasze wypowiedzi i pozdrawiam .

Powstałeś z prochu(...)to siE OtRZeP!!!! :P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2922 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39768
słabo szukałeś

meta 15mg/ed
do tego oczywiscie pelen kompleks witamin, omega 3
sylimarol do każdej tab. mety, mozesz zaczac lykac 2-3tyg. przed cyklem, po cyklu hepatil
po cyklu kreatyna
clomid, jesli juz, to wystarczy ~7 dni przed snem po jednej tabletce

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiessz było dużo odpowiedzi i nie wiedziałem co wybrac jeden zaleca takie dawkowanie , jeden inne osłonki , drugi inny odblok ..a ze to ma być porada dla kumpla to wolałem zapytać. Mamm pytanko czy kumpel będzie mógł włączyć odżywki w ostatnim tygodniu brania metki ????

MAm rozumieć
że
do każdego tabsa mety jeden tabs sylimarolu
po skonczonej mecie jeden tabs dziennie clomidu i witaminy ??

Z tego co wiem to koleś bedzie udezał jabłczanem , crevolution , nitrobolonem no i odzywkami białkowyi i innymi jk np. omega , gluta, bcaa. Więc odżywki zapobiegnom spadkom i dowalą jeszcze troche masy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 8068 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39197
cykl z odżywek a to jakaś nowość, daj rozpiskę,może też będziemy korzystać.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no nie wiem jak to nazwac .. będzie brał odżywki i chiałby dac sobie kopa jeszcze metką poprostu uzyłem nie tego określenia "cykl" a ty się zaraz czepiasz wiesz i tak o co mi chodzi ... Problem w tym ze on ma 17 lat , próbowałem go odwodzić od tego ale onn nie i tyle .Wole się zapytac i mu powiedziec niz by miał brac po swojemu . Swoją droga czy moga wystąpić jakies skutki uboczne w tytm wieku po 100 metki , przy braniu osłonek , nonstop witamin i odbloku ????.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 8068 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39197
jego brocha czy weźmie strychninę czy metanabol, jak sie o niego boisz to mu wyrzuć metkę. I nie pisz nam że i tak weźmie bo gówno nas to obchodzi, niech ojca w ten sposób podchodzi.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiem ze mogą wystapić efekty uboczne ale czy coś po za nadpotliwością , nadpobudliwością i troądzikiem pry takiej ilości polskiego mietka moze wystapić ??? pogorszenie wzroku nudnosci ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27817
moze wystapic wszystko
moze trafic do szpitala z watroba i jeszcze jest wiele mozliwosci
najpierw do lekarza zrobic dokladne banaia stanu zdrowia a potem doping

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg