SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie kobiet po dietach głodówkowych

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
moze dlatego pisze tutaj zebys poozniej nie wysylal screenoow mejli ze ktos Ci grozi itp
a co do pogawedek to jeden post moge na to poswiecic (zreszta w zasadzie to juz eot z mojej strony w tym poscie) bo to co piszesz czasem wola o pomste do nieba...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze mozesz sie wlaczyc i udowodnic ze sie myle, nie mam nic przeciwko.
Chyba ze nie potrafisz, dlatego siedzisz cicho ?

Za to ty co robisz w tym dziale, to naprawde jak to okresliles "wola o pomste do nieba" co kolwiek ma to znaczyc...

A tak na marginesie robienie screenow i ich przedstawianie, to chyba specjalnosc kogos innego ?


p.s Jak to mowia w stanach, wszystko co powiesz moze byc wykorzystane przeciwko tobie

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-28 10:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ja widzialem ze Twoja

a jaka tresc wymowna mejla byla

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moja moze tez i juz wiem od kogo masz..
dzieki za info

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-28 10:47:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Mc

Coś dla Ciebie - o lecytynie

"Lecytyny nie tylko przewożą tłuszczowych intruzów, ale także przy pomocy specjalnego "jadu" w postaci choliny powodują ich rozkład, dzięki czemu komórki wątroby mają znacznie mniej roboty"

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
KONIEC TEJ KŁUTNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To miał być topic o odchudzaniu po dietach głodówkowych, a nie waszym ringiem.
Ludzie chieli by się coś na ten temat dowiedzieć, a muszą cztać wasze głupie sprzeczki!!!
Wkurzyłem się na was!!!!(tych zamieszanych w kłutnię)!!!
Lepiej odpowiedzcie mi na pytania zadane w moim ostatnim poscie!
Dzeiki wszystkim!!!
(nie chcę tu widzieć żadnej polemiki, róbcie to gdzie indziej i nie zaśmiecajćie mi topicu!!!!!!!!!!!)

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Toby zgadzam sie, juz wczesiej proponowalem przeniesc to na priva.
no i gitara Byku o takie cos sie pytalem, a niektorzy to lubia sie wknocic i prowokowac awantury..

Aha jestes pewien ze to odnosi sie do kwasow tluszczowych ?


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-28 23:51:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
A niektórym "doradcom" to nawet się nie chce poszukać w archiwum tego działu - który jest źródłem mojego poprzedniego cytatu - aby rozwiać WŁASNE wątpliwości

Mc - poszukaj a znajdziesz - ja mam coraz mniejszą ochotę szukać dla Ciebie cytatów potwierdzającch moje słowa, nie jestem tutaj dla Ciebie i udowadniania Ci teoretycznych podstaw mojej wiedzy i rozwiewania Twoich bezpodstawnych wątpliwości tylko po to aby pomagać innym userom - doradzając, dopowiedając na pytania, rozwiewając wątpliwości - jeżeli nie zgadzasz się z tym co piszę udowodnij mi że się mylę a przyznam się do błędu - nie ironizuj - jeżeli nie masz żadnych teoretycznych podstaw aby poddawać w wątpliwość to co piszę - nie rób tego

EOT

Soryy TOBY za to - co jeszcze chciałeś wiedzieć? - bo już się pogubiłem

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ogole nie wiem po co byku roziwjasz to na forum ?
Malo sprzeczek ostatnio jest ?

Ja nic nie ironizuje i nie cche udowadniac ze ktos sie myli czy nie, tylko sie pytam aby sie czegos dowiedziec.Nie chcesz pomagac ROWNIEZ mi, a tylko innym, nie ma sprawy, dowidzenia.Zapamietam sobie.
Na dalsza rozmowa zapraszam na priva, jak masz cos do dodania.




Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-29 11:47:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Mc - nie próbój grać świętoszka
90% kłótni w tym dziale zaczyna się od Ciebie - od Twoich ironii i zaczepek
Zalazłeś za skórę już niejednemu userowi tego fourum - nie tylko w tym dziale - wykłócając się o rzeczy, których dokładnie nie przemyślałeś i o których nawet nie chciało Ci się poszukać paru inf na necie - niekiedy nawet nie zwracając uwagi na wypowiedzi i jasne argumenty userów z którymi próbujesz prowadzić polemikę

Więc następnym razem jeżeli masz jakieś wątpliwości co do moich wypowiedzi - przedstaw mi gdzie się mylę a nie wypytuj w tym dziale o podstawy teoretyczne - mój priv jest do tego - nie ten dział
- więc nie zaśmiecaj go swoimi wywodami

Chętnie pomagam każdemu - kto najzwyklej mnie o to poprosi - bez ironizowania, nie próbując podważać moich wypowiedzi za wszelką cenę, nie mając na swoje poparcie żadnych faktów - tylko po to aby popisać się

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-GLUTAMINA- TREC, OLIMP CZY HITEC?

Następny temat

olej MCT a kreatyna

WHEY premium