SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie 2023-cykla dla grubasa 150kg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 11
Mam 188cm wzrostu waga 150kg lat39,kiedys cwiczylem trojboj silowy,to wiadomo tesc,metka,omka,vinstrol,trenbolon.Dieta-polegala na tym ze poprostu duzo jadłem białka,weglowodanow,wazylem okolo 125-130 kg,ale lapa 50cm to jakos jeszcze udało sie ukryc brzuch.Natomiast teraz jak nic nie cwicze i 0 diety to chyba wam nie musze mowic jak to wyglada-grubas.Biorę 2 opcje pod uwage 1 bede jadl mniej,jezdzil na rowerze,kupie spalacz tluszczu-robilem juz tak,ale strasznie zle znosilem to glodzenie bo tak to trzeba nazwac 2 wracam na siłownie trening to sie domysłam napewno mniejsze ciezary-duzo powtorzen+rower do tego i ktos by mi musial rozpisac diete zebym nie glodowal-no i suplementacja nie mam pojecia co teraz jest najlepszy-bo moj ostatni cykl mial miejsce 10 lat temu bnylo ich ze 20 omka,prolongatum,metka,trenbolon i vinstrol-ale chyba to nie była najlepsza jakosc-ale wtedy priorytetem była siła...Wiem,ze zaraz beda wpisy n"ie cwiczyles 10 lat to zacznij na sucho" ok rozumiem,moze i macie racje-ale jezeli juz mam koksowac to mi doradzcie cos z głowa...vinstrol z tesciem?K...ale po tesciu to przytyje jeszcze bardziej.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/DodajNowyTemat?id=10 
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Wrzuc ankietę działu
Zacznij od komplety badań
Test
Estro
Prolka
Progesteron
Lh
Fsh
Panel lipidowy
Panel tarczycowy
Morfologia
Cukier ?

Jak cisnienie/puls? Na samym początku wprowadzenie jakieś aktywnosci i wyczysczenie miski da szybkie efekty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
spasiak
K...ale po tesciu to przytyje jeszcze bardziej.




Od kiedy to się tyle od testosteronu ?
Tyjemy od nadwyżki kalorycznej
Zacznij od badań j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6005
Zacznij moze od spalacza tluszczu,nie wiem jaki teraz jest najlepszy,pamietam ze thermo speed był niezły tylko nie pamietam ktory byl mocnieszy czy hardcore czy extreme/?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6005
flex1976
spasiak
K...ale po tesciu to przytyje jeszcze bardziej.




Od kiedy to się tyle od testosteronu ?
Tyjemy od nadwyżki kalorycznej
Zacznij od badań j/w


Ktory termo speed jst mocniejszy hardcore czy extreme?>
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
To jest bez różnicy . Oba dają Ci 5% sukcesu bo to tylko suple . Dieta podstawa i nic nie zmienisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6005
Wiem,ale pamietam jak go kupowalem z 6 lat temu to koles w sklepie mowil,ze ktorys jest mocniejszy chyba extreme ale nie pamietam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Skład zbliżony , większej różnicy nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6005
Spytam wprost..jaki jest najlepsze towar na redukcje?Vinstrol?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Krążył kiedyś taki mit ze winstrol jest na redukcje . Niestety nie ma cudownego środka który zrób robotę za Ciebie . Można się wspomagać tarczycowymi , sally , clen natomiast podstawy musisz ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Winstrol nie spala tłuszczu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1ml propa =100mg?

Następny temat

Podwyższony ALT

WHEY premium