SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po dłuższym czasie ON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 333
Witam jestem w trakcie odbloku po 5 latach ON . Baza Testosteron i dochodziło tylko NPP + master i czasem oxa w tle hcg ,dawki raczej kosmetyczne.Z towaru zszedłem bo mam w niedalekich planach starać się o dziecko , zrobiłem badania nasienia i wyszło kiepsko,mocno zaniżona ilość plemników 5,5 mln całość. Zdecydowałem się na odblok , schodziłem dawka 120 mg na tydzień przez 4 miesiące w tle HMG under . Zszedłem całkowicie przyjęłem HCG i wszedłem na clomid+tamox . Ogólnie leci 4 miesiąc FSH i LH mam już w normie , teść jest cały czas nisko pytanie czy walić clomid dalej 50 mg czy większych do 100 przez tydzień i znów badania ? . Wrzucam wam zdjęcie z badań w jednym mam wynik 276 a po 2 tyg wzrosło do 306 tylko że w trakcie byłem chory i nie wiem czy robiąc badanie mogło to rzutować na teścia.










Zmieniony przez - MarcoPalucci w dniu 2024-01-04 13:38:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 333
mydows
tak jak mowiłem odezwij sie do kogos ogarietego skoro Ci sie spieszy :D
już kontaktowałem się z twoim kolega, robię badania i wtedy podejmuje decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 333
1. WIEK:32
2. WAGA:84
3. WZROST:176
4.Wymiary
-biceps:40
-klatka:114
-udo:65
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI z 10 lat
6. DIETA: obecnie na zero kaloryczne
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: w ciagu ostatnich lat było test npp master
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1121
Odezwij sie do Mateusza Koralewskiego na IG wielu moim znajomym pomogł w ogarnieciu dzieciaków po cyklu, jak i na trt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Ja bym pokombinował jeszcze hcg/hmg i później sermy w combo tamo/clom
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 333
Lodzianin1 a co myślisz o dołączeniu HCG w trakcie brania clomidu jak wcześniej . Ogólnie robię za tydzień badania i zobaczymy czy coś się zmieniło minie około 3 tyg , cały czas leci 50 mg cloma .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Ewidentnie jądra nie pracują na 100 % przy tak wysokim lh. Zrób usg jąder.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 333
Aleks

Masz rację będę musiał zrobić USG , a z czego może wynikać problem? Do tej pory była tendencja wzrostowa 112/270/307 tak jakby jądra się budziły do pracy ale powoli . Rozmawiałem ze znajomym który też miał sytuację że przysadka odpaliła szybciej od jąder jednak nie produkowały maturalnego teścia z 5 lat


Zmieniony przez - MarcoPalucci w dniu 2024-01-10 09:56:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
To jest wina braku systematycznego podawania hcg

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 333
Aleks podawałem HCG podczas ON , okresowo dołączyłem kiseptine . Ostatnie 3 miesiące przed zejściem leciał teść 120 mg/tyg i hmg under bez HCG i tu może być pytanie czy Hmg spełniało swoją rolę niby sprawdzone ale wiesz jak teraz z tym bywa. Zrobię za tydz badania na poziom teścia i wrzucę jeśli dalej bd kiepsko to wrzucić HCG 1000 co 2 dzień przez 2/3 tyg dodam że przy ostatnio podawaniu z clomidem Lh i FSH spadło po 2 tyg bardzo nieznacznie, prawie wogule.
Pytanie czy sobie nie zaszkodze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Moze to hmg bylo trefne, zrob usg

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 333
Aleks
Moze to hmg bylo trefne, zrob usg
Hmg było z androchem , czułem po tym większe libido i spermy było naprawdę sporo . Zrobię USG ale przy podawaniu HCG żeby testosteron się podniósł jądra muszą być sprawne ja po 2 tyg podawaniu HCG apteki teścia miałem 615 na 800 więc może za krótka stymulacja ? Po przejściu na clomid spadło o połowę . Mam umówiona wizytę u Endo zobaczymy co powie przed wizytą zrobię świeże badanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl enan pytania

Następny temat

Test+deka+tura inj na masę

WHEY premium