SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po Saemj Dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 447
Wziołem 10 strzałow Deki ostatniego skonczyłem prawie 2 tyg temu jakos teraz na dnaich bede miał Clomid 12 tabsów wystarczy i odblokować się jak najszybciej czy poczekac 3 tyg od ostatniego strzału ?????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
poczekaj
chyba ze miales testa zamiast deki
to nie czekaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
odczekaj, dodaj cos jeszcze, bo 12 clomidu to za malo
mam pytanie: mocno czujesz spadek libido?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8547
jakie efekty są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 447
Wsumie nie normalnie jestem pobudzony .nieodczuwam spadku Libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 447
Co od efektów po wakacjach wazyłem 60 kg teraz waże 84 ale bardziej zawdzieczam to bardzo kalorycznej i przestrzeganej diecie posiłki nawet co godizne ,poprostu siedziałem w odmu i cały czas jadłem deke przestałem brac i nic mi niespada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Szkoda, że walnąłeś tą deczkę. Jeśli pilnowałeś posiłków przekonałbyś się ile można zyskać na samej diecie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja bym na odblok propa z 3 tyg a potem normalny odblok clomid

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 447
Zmotam sobie 24 tabsy Clomidu Propa juz niezmotam:/ .Wsumie tez mysle ze mogłem tej Deki doszedłem to takiego wniosku no ale deka niejest asz tak szkodliwa a wzyciu brałem tylko kiedy 100tabsów mety i to chyba koneic mojej kariery z koksami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8547
za***isty skok 60-85!! zapodaj fotki jak masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 447
Niestety niemam :/ Nierobiłem sobie fotek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testenat??

Następny temat

Pomocy!! Kto sie zna??

WHEY premium