SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 4 latach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
1. WIEK: 28
2. WAGA: 91
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 127
-udo:71
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA: dobra
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: przez 4 lata głównie teść, opiszę poniżej wszystko
8. TRENING: trójbój
9. CEL CYKLU: siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: trt ciągnięte przez ponad rok czasu , teraz 3 miesiące off
11. POZIOM BF%: 16
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: git
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysy
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2700
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 185
-martwy ciąg: 210
-przysiad: 220

Witam serdecznych forumowiczów,

Nie obijając w bawełnę przejdę do sedna , byłem od 4 lat na bombie , nigdy nie było za grubo , większość teścia brałem w dawkach 200-300 mg/tydzień, były też krótkie eksperymenty z trenem , DECA , tura itp ale to ponad 2 lata temu. Teraz od roku leciało samo trt z progresywnie mniejsza dawka , starałem się trzymać teścia w środkowych/górnych widełkach. HCG na cyklu było bramę średnio co 6 tygodni, nie będę ukrywał że czasem miałem okres że to zaniedbałem.

Wiec postanowiłem się odblokować, przez ostatnie 2 miesiące brałem HCG 3x 1500 j w tygodniu, pon środa piątek. Łącznie poszło 8 paczek HCG z apteki (zivafert)Leciała również kisspeptyna 300 mg wtorek czwartek sobota , robiłem badania co 2 tygodnie , teść ładnie rósł, aż doszedł do granicy 650 i potem organizm zaczął się ładnie bronić i aromatyzowac.

Gdy już wszystko było pięknie w widełkach wszedłem na clomid i nolve :
14 dni po 100 mg clom i 40 nolvy
Następnie 30 dni 50 mg clom i 20 mg nolvy
Taki był plan , niestety parszywy los trafił że wycofali clomid z apteki i musiałem się posiłkować underem .
Nolva z apteki

Po tygodniu na dawce 100 mg cloma i 40 nolvy , fh , FSH na zerze , test spadł do 200 , estro w widełkach.

Zrobiłem po kolejnym tygodniu badania , i tutaj też okazała się klapa , lh, FSH na zerze i testosteron spadł już poniżej widełek, estro w widłach.

Myślę że clomid okazał się lipny, więc teraz pytanie co robić.

Mam już clomid z dużo bardziej sprawdzonego undera oraz 40 tabsow z apteki (clostilbegyt) zostało mi również 10 opakowań zivafertu. Pytanie do was , co dalej ?

Ciągnąć teraz aptecznym clomem i liczyć że przysadka coś ruszy ? Czy może wejść znów na HCG aby podbić teścia i dopiero wtedy zacząć clomid ?

Ogólnie byłem parę razy u pani androlog, zrobiła mi USG jąder i powiedziała że wygladaja bardzo dobrze jak ma 4 lata na teściu, przepisała mi dość dziwny odblok , kazała brać 3 miesiące HCG 5 tys jednostek co 7-10 dni , plus 3x w tygodniu (pon sr pt) clomifen 50 mg. Odbiega to dość od protokołów PCT które są ogólnie znane , jestem ciekaw co też o tym sądzicie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26565
Pozazdrościć dobrego samopoczucia na clomie. Ja bardzo źle toleruje cloma.Brak libido, jak było wspomniane życie jak na dużym kacu.
Co do protokołu ja miałem rozpisany przez profesora andrologii HCG 5 tys. co tydzień oraz na czczo clom codziennie 50mg. Tak przez 3 miesiące miałem lecieć. Jednak poddałem się na zle samopoczucie po miesiącu. Wróciłem na TRT.
Z HCG na TRT po roku ilość plemnikow = 0. Wszystko apteka.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2024-01-26 08:09:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
Dla ścisłości wyniki badań, wszystkie robiłem w diagnostyce.
Zakresy teść 142-900 ng/dl
Estro 11-44 PG/ml

28 sierpnia były to ostatnie badanie przed sermami :
Estro 71
Test 745
Wziąłem tu 1x tabsa arimidexu podzielonego na dwa.

Pierwszy tydzień na sermach 28 sierpień:
FSH 0
Lh 0
Estro 30
Test 237
Drugi tydzień na sermach 4 wrzesień:
FSH 0
Lh 0
Estro 19
Testo 50

Samopoczucie dno , libido o dziwo jakieś tam jeszcze jest , choć ciężko ze stójką.

I ponawiam pytanie co dalej polecacie robić? Mam możliwość lecenia dalej sermow do skutku , podbić testa HCG i spróbować znowu na tym razem apteczne sermy, bądź spróbować rozpiski pani doktor, lekarzem nie jestem , wiele czytałem o wpływie HCG i są różne szkoły ,lecz ciągnięcie 5 miesięcy z 2 tyg przerwa HCG jest dość dziwne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Protokołów pct jest kilka
Dal bym najpierw hcg I ogarnął do tego sobie hmg i później jak się wyprostuje dopiero sermy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
Czyli proponujesz znów wejść na HCG podobnym schematem, czyli 3x w tyg po 1500 j aż teść wejdzie w górne widełki? I następnie sermy ?

Czy przysadka powinna ruszyć od razu jak się wchodzi na sermy po HCG ? Pytam ponieważ się zastanawiam czy to że przysadka nie ruszyła to tylko kwestia lipnego clomidu

Dziękuję za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Zdaje mi się że za dużo nolvy dałeś ona obniża e2 i testa całkowitego sam Clomid mogłeś dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
Według mnie mam teraz 3 możliwe opcje.
Prowadzenia protokołu pct od pani androlog, czyli 3 miesiące dalej na HCG plus clomid 3x w tyg po 1 tabsie
Tylko tutaj pytanie do was , czy ciągnięcie HCG tak długiego czasu nie zablokuje mi kompletnie możliwości produkowania własnego LH? Spotkałem się z taką opinią .

Kolejna opcja jest branie teraz clomidu i nolvy zgodnie z protokołem 14 x 100 mg +40 mg , potem 30 dni 50 mg plus 20 mg

Ew wejście na HCG żeby dźwignąć teścia , i wtedy zacząć protokół sermow.

Co myślicie Panowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Najpierw dalbym hcg 2500 co 2-3 dni i po Clomid 50mg i nolva z 10 mg lub clom aby zęby się odblokować po 4 latach to czasu potrzeba w miesiąc się nie odblokuję





Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2023-09-05 13:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94722 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
To co ci rozpisała też nie głupio brzmi, każdy organizm ma swoje "fochy" i ciężko powiedzieć co tobie podejdzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
Dzięki za opinie Panowie :)

Ciekawi mnie połączenie HCG plus clomidu, HCG imituje LH i przez to blokuje przysadkę bo nie musi produkować LH, a clomid ma ja pobudzać, ogólnie pani doktor mówiła że nie jest fanką dużych dawek clomidu i nolvy przez długi czas , jest to toksyczny lek , i ona chce działać prozdrowotnie. Jest to dość nietypowy sposób na odblok , choć nie raz spotkałem się z podobnym schematem na formach anglojęzycznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
Spróbuję PCT rozpisana przez panią doktor , dam znać jakie będę miał postępy,i czy da radę odblokować się tym sposobem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3391
Cześć, ile płaciłeś za wizytę u „Androloga” jeśli można spytać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG pregnyl

Następny temat

Pierwszy kontakt z dopingiem

WHEY premium