SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok czy mostek?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2256

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

71

Wzrost

177

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Jakieś 12 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko od 3 do 3 i pol g na kg masy ciała

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Mietki, tesc, aktualnie tesc z masteronem

Opisz swój plan treningowy

5 dni w tygodniu split

Cel cyklu

Aktualnie przejście z redukcji na masę

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Ciężko powiedzieć, myślę że około 11

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Dobty

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Skłonność do trądzika na tesciu

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364785 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670079
250 mg co 7 dni mostek
Plus hcg co 4-5 tyg


Opcja 2 mostek na hcg i provi
2500 hcg co 3 dni i 50 mg provi codziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3925
Ta opcja druga to bez teścia rozumiem? Zamiast enana częściej hcg z provironem w takich dawkach jak napisałeś? Dobrze zrozumiałem?
Czasowo jak długo na mostku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22755
10 lat jestem na babie i jestem płodny nawet na babie możesz zrobić dzieciaka. Wystarczy zejść na most podawać HCG cyku sporo

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Dugii2
10 lat jestem na babie i jestem płodny nawet na babie możesz zrobić dzieciaka. Wystarczy zejść na most podawać HCG cyku sporo


Tak z ciekawości - badałes nasienie? Będąc na takim mostku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22755
Nie musiałem. Zazwyczaj miesiąc i było po sprawie HCG cynk robił robotę

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33125 Napisanych postów 23198 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278126
Podepne się pod temat bo widzę że gadacie o płodności na bombie. Duży wpływ ma cypek na płodność ? Tam ja bardziej bym się ucieszył gdybym na bombie mógł bez obaw z żoną figlować więc bezpłodność w moim wieku i z dwójką cudownych dzieci byłaby dla mnie zbawienna .hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Dugii2
Nie musiałem. Zazwyczaj miesiąc i było po sprawie HCG cynk robił robotę


No to widocznie masz taki organizm ze produkował przed mostkiem sporo dobrych plemnikow, albo miałes farta :]bo proces dojrzewania plemnika do formy która morfologicznie jest poprawna trwa ok 70 dni.

Np pod koniec mojego cyklu, 3 letniego, badanie spermy pokazało ze jest lipa, ilość plemników 25 % z minimum wymaganego i tylko 1% o prawidłowej budowie, minimum musi być 4%. Mam wszystko opisane w moim temacie, kilka tematów niżej.

Myśle żeby ten odblok zamienić na mostek z hcg po miesiącu zbadać spermę i zobaczyć czy taki mostek pozytywnie wpłynie na jakość nasienia. Chce mieć potomka i to dla mnie priorytet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3925
Zdecydowałem się na odblok. W środę był strzał enan 250mg i co dwa dni leci masteron 50mg. We wtorek ostatni strzał 40mg masterona i w środę oatstni strzał enana 250mg. Schodzę po trochę żeby organizm się przyzwyczaił. Dziś byłem na badaniach estro i prolaktyny tak jak było zalecane. Estro dużo za dużo, a prolaktyna w normie. Mam symex. Jak i ile żeby zbić do widelek i poprawnie zrobić odblok. 10 dni po ostatnim strzale enana chciałem wjechać na 3, 4 paczki hcg po 2500uj co 3 dni chyba że można wcześniej (oczywiście estro musi dojść do widelek). Pomoże ktoś jak teraz działać, ile symexu, co jaki czas i kiedy zrobić kolejne badania estro żeby wyrobić się z planowanym hcg?







Zmieniony przez - klakierq w dniu 2019-11-22 17:30:33

Zmieniony przez - klakierq w dniu 2019-11-22 17:31:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3925
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3925
Zarzucam po 1 tabsie na dzień przez tydzień i robię badania tylko nie wiem czy to dobry pomysł.


Zmieniony przez - klakierq w dniu 2019-11-25 21:26:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy w odbloku ! Z góry dzięki

Następny temat

turanabol a mięsień sercowy

WHEY premium