SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok cyklowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 195
Witam serdecznie. Co polecali byscie z tzw. odbloków po cyklowych? Nie jestem na cyklu i nigdy nie byłem ale chciałbym wziasc zam odblok próbował ktos moze cos takiego? Jakie efekty były? Z góry dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Powiedz tylko w jakim celu chcesz się odblokować po ssa skoro nie brałeś ssa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 195
Sporo osób mowi ze to dosyc sporo daje. Nie byłem na cyklu ale chciałbym wziasc cos mocniejszego niż odrzywki które go** daja... A takie cos było by dobre zeby wziasc cos mocniejszego, i zeby nie wchodzic jeszcze na cykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 373 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9149
nie rozumiem cie i wytlumacz o co ci chodzi

MASZERUJ ALBO GIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 195
hmm hmm co tu duzo tłumaczyc , nie byłem na zadnym cyklu ale chciałbym wziasc odblok, ma to jakis sens w ogole? Oczywiscie nie spodziewał bym sie cudów i nawet ich nie chce, tylko zeby troche ruszyło i pobudziło moj organizm nie biorac przy tym zadnego cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
pewnie chodzi Ci o boostery testosteronu, takich rzeczy szukaj w dziale z odzywkami,
odblok farmakologiczny tez powyzsza testosteron, wiec booster to cos czego szukasz, aczkolwiek wymiernych efektow nie ma sie co spodziewac

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 195
Własnie nie chodzi mi o bosster tylko typowo w kierunku odbloków typu Clom ,provi, itp. Bo te bosstery to raczej wszystko gó** warte a juz napewno te na allegro co sprzedaja to szkoda pieniedzy i zoładka. Próbował ktos z Was moze na samym odbloku przyatakowac miesnie bez cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Na 6-bromo plus DAA spróbuj. Dawka 100-150mg dziennie i 3g DAA do tego - efekty bardzo fajne. Przy dobrej diecie z.a.j.e.b.i.s.c.i.e. cie potnie. 6-bromo masz z Dragona na allegro.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 195
PakerZbreslau Dzieki za rade znalazłem to faktycznie na allegro. Tylko teraz pytanko nie bedzie to za słabe? Skoro sprzedawane na allegro jako odrzywka to chyba nie moze byc mocne?? Oczywiscie nie znam sie na tym i biore pod uwage to ze sie myle... baa chciałbym sie mylic :)

Co do ,,,i 3g DAA do tego``` chodziło Ci o to??
Nie wiem czy moge wrzucac linki dlatego wrzuce bez www
allegro.pl/activlab-daa-1000-120tabs-booster-testosteronu-i3168059461.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
tak, o to mi chodziło. Z różnych firm to masz. 6-bromo jest bardzo mocne - praktycznie siła apteki. Spodziewać się po nim możesz tego co napisałem jak połączysz z DAA.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
"Skoro sprzedawane na allegro jako odrzywka to chyba nie moze byc mocne??" - facepalm - mefedron też kiedyś był sprzedawany w sklepach a jest to bezapelacyjnie jeden z najmocniejszych stymulantów ever. Ogarnij się...

Moim zdaniem, jeżeli masz już doświadczenia z boosterami testa i mówisz, że g**** to daje to po użyciu tamoxu, clomidu, provironu, IA też będziesz gadał, że straciłeś tylko hajs... Wóz albo przewóz! Tym sposobem tylko odwlekasz decyzję przykłucia przy okazji grzebiąc bardzo w hormonach... Zdrowiej będzie nawet testa przykłuć niż tak kombinować...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koniec masy, czas na redukcję

Następny temat

Cykl m-dien+ 11-keto +spalacz .

WHEY premium