SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki typu kreatyna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
witaminy, mineraly, omega 3, zma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
a może jakaś podpowiedź co do tych witaminek ? :) Jakie to mają być :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
Dobra to ja jeszcze jedno pytanie mam mój kumplem ćwiczy od 1,5 roku i od 6 miesięcy trenuje z kreatyną i pyta się co będzie kiedy wypije alkohol ( zbliża się jego 18 ) i nie wie czy ma odstawić kreatyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jak to od 6 miesiecy z kreatyna? pol roku ma cykl czy jak?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 37
no trenuje od półtora roku i od sześciu miesięcy bierze kreatynę . Bierze chyba przez miesiąc potem robi dwa tygodnie przerwy albo tydzień nie wiem dokładnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena FBW na masę

Następny temat

Redukcja Ocena diety.

WHEY premium