SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpoznanie typu sylwetki (foto) + Orientacyjna dieta na mase

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26
Witajcie. Na początek bym powiedział coś o sobie. Przygodę z siłownią zacząłem w marcu br. lecz na początku było to takie o chodzenie pobawienie się ciężarem i wyjście. Od mniej więcej połowy kwietnia zacząłem ćwiczyć planem treningowym zaleconym przez znajomego, który siedzi w tym już około 5 lat. Miałem 5 treningów tygodniowo w rozstawieniu a - b - x - a - b -x - a (a- plecy, kaptury, nogi, bic. b- klatka, barki, triceps, nogi. x- przerwa) Powiedział mi też abym na początek spróbował starać się jeść ile dam rady i jak przetrwam około pół roku to zacząć liczyć kalorie i wziąć się za poważniejsze treningi. Waga wejściowa to było niecałe 47KG, stosowałem się do jego porady i w bardzo szybkim czasie przytyłem do 50kg, do połowy czerwca jadłem dużo aż waga stanęła na 52KG, potem zaczęło robić się bardzo ciepło to apetyt zmalał nawet chcąc nie dałem rady zjeść rano 2 nędznych bułek. Waga do początku lipca spadła z powrotem do 49KG, Wtedy wyjechałem do szkocji, tam apetyt wrócił. Siłownia, jedzenie, odpoczynek, pod koniec lipca (pobytu w szkocji) waga pokazała 53KG, razem z powrotem do polski zmalał apetyt, spadłem na 50 KG i od ok. 20 sierpnia znowu jest chęć do jedzenia. Aktualnie ważę 52KG (+/- 0,5) I chciałbym dobrać dietę dla siebie lecz nie mam pojęcia czy jestem ekto czy endo czy jeszcze co i nie wiem jak to dobrać aby szła masa bo jak widać szybko ją tracę jak i w miarę ciekawie nabieram. I pytanie do was: Jaka może być moja budowa? (ekto / endo czy co)
Jaką byście polecali dietę aby do następnych wakacji mieć coś do pokazania ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Plan i ćwiczenie 5x w tygodniu w twoim wypadku i przede wszystkim w twoim wieku, to najkrócej ujmując bardzo zły wybór. Poczytaj podwieszone tematy o diecie i treningu, przemyśl to. Potem wklej to co uskrobałeś dla siebie (dieta na zrzucie z serwisu potreningu.pl) do tego plan treningowy i jakieś założenia a z chęcią na pewno pomogę ja lub ktoś inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Podejrzewam, że jesteś ekto. Nie musisz ćwiczyć 5 razy w tygodniu, aczkolwiek jest możliwość nabierania masy i w takim wypadku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący-dieta, plan treningowy.

Następny temat

Pomoc dla początkującego

WHEY premium