SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki dla 16

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 841
Siemaneczko :)
Najpierw coś o sobie o powiem;) Mam 16 lat i gram lokalnej drużynie (4liga) ,ja gram w juniorach czuję się na siłach żeby powlij przebijać się do pierwszej drużyny lub odejść gdzieś do lepszych młodzików. Od poniedziałku zaczynam ćwiczyć na siłownie chcę troszkę poprawić budowe swojego ciała nie zamierzam podnosić jakiś ogromnych ciężarów . Bardzo przed sezonem chciałbym poprawić swoją szybkość już zapisałem się na treningi które mają mi w tym pomóc :)
Chciałbym kupić sobie odżywki http://www.bcaa.pl/inni/zestaw-suplementacji-dla-pilkarzy-989.html co o tym sądzicie ?
I czy warto w moim wieku iść na siłownie mam 178cm waga 73,8kg ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523
wszystko zależy czego po tym oczekujesz,czy serio potrzebne jest Ci bcaa itd. .Osobiście bym wrzucił do jabłczanu beta alanine i pociągną to przez dłuższy okres czasu

https://www.sfd.pl/Beta_alanina__poprawia_wytrzymałość_i_zwiększa_wydajność_mięśni-t704669.html

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-07-24 20:11:58

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 841
No wiesz nie znam sie zbytnio na tym ;) Ktoś mi podesłał i powiedział że to dobre dla tego wolałem się zapytać:) Czyli według cb co powinienem kupić żeby poprawić szybkość ,wytrzymałość i siłe .
Oczywiście włączając do tego siłownie ale nie chciałbym przez nią stać sie wolniejszy zebym nie miał odwrotnych efektow czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523
dla mnie podstawa do PN to jabłczan+beta alanina,reszta czyli rózne bcaa,izotoniki białka carbo itd. kwestia mocno indywidualna czy potrzebujesz tego bo masz braki w misce itd. itp.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 841
beta alanina mam pytanie czy od tego nie stane się większy a zarazem wolniejszy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523
spokojnie,jak wszystko bedzie miało ręce i nogi (micha,trening) nic Ci nie bedzie

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-07-24 20:38:43

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprężyny do biegów/sprintów.

Następny temat

piłka do gry na orliku

WHEY premium