SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki Gainer Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1798
To tak jakie białko tanie polecacie ??? Najtansze i zeby najwiecej wartosci w nim było???
i jaki Gainer tani jest ActivLab 5kg za ok 70zł.

XXX

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8234 Napisanych postów 150058 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187755
codziennie sa pytania tego typu, wystarczy pierwsza strone poczytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1798
Akurat nie znalazłem.

XXX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2489
To drugą strone tez zobacz i uzywaj czegos co sie nazywa ''wyszukiwarka''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6798
jak nie zależy Ci na jakosci to bierz tego mass up od activlab'a . A białko jakies wpc np sfd, uns, ostrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jakości masz na myśli smak??? Na smaku mi nie zależy mają byc dobre wartosci i tyle mnie interesuje.

XXX

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon od jakiego wieku stosowanie?

Następny temat

Suplementacja przy street workout

NutLove