SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka do włosów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10
Mam takie pytanko. Czy czas trzymania odżywki na włosach ma jakieś znaczenie?? Na opakowaniu jest napisane "na chwile" Poczatkowo rzeczywiście trzymałem chwile czyli mniej więcej 3 minuty. Teraz dokładnie rostrzesuje i trzymam jakies 15 minut. Ma to jakieś znaczenie.??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
nie wiem czy ma ale mi sie zdaje ze lepiej stosowac z instrukcja
bo moze jak pisze minute to ma np. jakiegos gówna za duzo chemia itd no i za dlugo by moglo zniszczyc włosy? a tego nie chcemy mi sie tak zdaje ) ale pewnie beda inne i madrzejsze odpowiedzi!

Pozdro

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tu raczej nie o to chodzi, ze chemia i zniszczy włosy, jakby tak było nie mógłbyś jej trzymać nawet na ta chwile bo zawsze byloby ryzyko. Po prostu dłuższe trzymanie raczej nic nie da, skoro i tak spłuczesz. Mi jednak fryzjerka radzila (mam bardzo suche włosy) zebym od czasu do czasu po nałozeniu odzywki do spłukiwania (jakiejś do zniszczonych włosów, regenerayjnej) NIE SPŁUKIWAŁA właśnie, az do następnego mycia. Ale to siesprawdza tylko w przypadku naprawde suchych włosów bo inaczej masz efekt jakby byly tłuste.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10
Nie chce juz zaczynac nowego tematu a nurtuje mnie jedno pytanie, czy rozjasnianie a farbowanie na blond czymś się rózni?? Bo zwykle jak ktoś farbuje to ma taki żółty odcień. A raz kolezanka mówiła że rozjaśniała i ma ładne jasne włosy nie takie żółte. Czy po prostu tak ładnie jej wyszło przez to farbowanie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
wiesz co ,że farbami kupionymi w sklepie nie rozjaśnisz sobie ladnie włosów, zawsze wyjdzie rudy badź zółty, bo te farby zawieraja za mało rozjasniacza niz to co ma fryzjerka, a nie kupisz takiego odpowiednika w sklepie bo to może nakładać na włosy tylko fryzjerka. To bardzo silny środek który tez bardziej od innych farb włosy niszczy i nieumiejętne nakladanie go, zbyt późne zmycie spowoduje ze włosy spalisz, zrobia się jak guma i po prostu wyjda. Zetknięcie bezpośrednio ze skóra tez spowoduje jej poparzenie. Nie tak całkiem od razu,ale będziesz czuć ze robi sie coraz bardziej goraca, zacznie piec strasznie itp, wiem bo kiedyś mi tak nałożyła ale wystarczy zaraz po takim nieprzyjemnym uczuciu pieczenia powiedzieć o tym, zmyć farbe i będzie si. To samo tyczy sie szamponów, tez mi fryzjerka powiedziała ze nie rozjasnia włosów. Najlepiej farbować na blond, rozjaśniac czy robić pasemka u fryzjera, wtedy jest prawie 100 % pewności ze wyjdzie ładny odcien, fryzjerka zawsze sprawdza czy można juz spłukac czy jeszcze poczekać itp, bo każdy ma inne włosy.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
j/w!
za taką mądrość i doświadczenie to sie wielki SOG nalezy
Here You Are :)

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10
Dzięki wielkie. Sog. Czyli farbowanie a rozjasnianie to co innego. Bo np mi chodzi o jasne koncówki włosów, takie "promyki", a nie włosy blond Like Eminem hehe. To się rózni?? Dobrze mysle.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tak, to co innego, a jak pójdziesz do fryzjera to nie widze problemu, jak powiesz o co chodzi na pewno Ci zrobi jaśniejsze same końcówki. thx

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rak

Następny temat

Sauna do twarzy!

WHEY premium