SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaką gumę/żel/wosk do włosów polecacie...?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Witam :)

wiem że może było setki takich tematów , ale moje włosy są dziwne? ;/ aczkolwiek - na co dzień używam gumy do włosów firmy Joanna , moje włosy są bardzo gęste , jeśli są trochę dłuższe - automatycznie kręcą mi się końcówki jak układam na gumie :/ (zwykle układam sobie irokeza klasycznego)co ciekawe , na środku głowy NIGDY nie dało się ułożyć prostych jeżykowatych włosów... jakakolwiek długość była - i tak się kręciły ! przód ok , tył ok , ale środek głowy to tragedia... może żle je układam? głowe myje praktycznie codziennie żeby zmywać gumę z włosów szamponem head&shoulders przeciwłupieżowy. Inni mają takei super irokezy wszędzie włosy takie proste idealne a mi się kręcą trochę jak gume nałożę (za dużo używam?) naturalnie mam proste włosy... no końcówki czasem się kręcą ale to jak dłuższe są ;]

Chciałbym więc gume lub wosk (żel odpada bo za słaby chyba na moje włosy żeby utrzymać irokeza cały dzień? ) gdzie włosy się nie kleją za bardzo tzn sa takie igiełki a nie pasemka całe :P po drugie z połyskiem , nie chce mieć ich mokrych ale też żeby nie były matowe i żeby łatwo dało się ułożyc włosy , cena za pudełko djamy na to do 20 zł ;)

Jeśli coś jest nie jasne pytajcie , bo w końcu musze coś zrobić z tymi włosami ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
https://www.sfd.pl/Żel_czy_Guma_do_włosów_co_i_jakiej_firmy_wybrać_-t510522.html


https://www.sfd.pl/Guma_czy_żel_do_włosów_co_jest_lepsze_-t321757.html


Jeżeli ci się włosy kęcą, to poprostu tak będzie...
możesz je prostować i potem stawiac irokeza, krócej ściąć, albo spryskaj lakierem, przytrzymaj je chwilkę i jak lakier zachnie możesz przestać je trzymć,...


Zmieniony przez - keval w dniu 2009-12-07 16:01:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
ok , ale normalnie na głowie jak leżą na środku są PROSTE , gdy nałoże tą gumę to nie chcą stać prosto tylko tak nienaturalnie się kleja i kręcą :/ to nie jest problem gumy żelu lub zbyt duzej ilosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
to może pryśnij tylko lakierem i postaw te włosy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 695
kup sobie byle jaki zel (moze byc ten za 1,50pln w pojemniczku) , i byle jaka gume ( polecam z biedronki za 4 pln ).
Bierzesz odrobine zelu i formujesz sobie fryz tak z grubsza po czym nakladasz gume i dopieszczasz wszystko . Ja bym dodal jeszcze troche lakieru by dodac wlosom wiekszego polysku i postawic tym sposobem tak zwana kropke nad i :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
polecam gumę Joanny troche droga (15-20zł) ale naprawde godna polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Ta guma szybko wysycha, wykrusza się i sypie, a co gorsze bardzo niszczy włosy, stają się suche i zaczynają się łamac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1512
Jeżeli używasz gumy na "świeże" włosy po umyciu to guma wystarcza na cały dzień spokojnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepszy produkt, stawiam włosy od 6 podstawówki a jestem w klasie maturalnej ; p

GUMA - Joanna 10zl okolo ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do Ciebie keval, to gadasz istne bzdury, guma z Joanny utrzymuje efekt mokrych włosów nawet przez cały dzień, wysycha, żeby fryzura nabrała elastyczności ,ale efekt mokrych wlosow nie znika! Nie sypie się, bzdura.
Czasami bywało tak, że na drugi dzień nie myjąc głowy, nałożyłem dosłownie garstke gumy i fryzura dalej wyglądała jak nowa. Nic się nie łamie chłopie.

Jak pisałem wyżej stawiam włosy już długo i próbowałem wszystkiego, mam skale porównawczą i moge Ci opowiedziec i obalic mity na kazdy temat jesli chodzi o stawianie wlosow.

zdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słabe nogi po kontuzji

Następny temat

Rozstepy

WHEY premium