SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczyszczanie organizmu - relacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
a teraz pytanie do ekspertów:) otóz równiez mam to ustrojstwo dostepne w ofercie i zastanawiam się czy warto dołączyć to cudo do cyklu (bardzo by mi się przydała przyspieszona regeneracja, lepsza wytrzymałośc i mniejsze zmęczenie na codzień podczas cyklu) czy sa jakies przeciwskazania żeby korzystac z tego podczas stosowania saa (np czy osłabia ich moc). Czy lepiej pojechac tym razem z odblokiem to ladnie oczyści wszystko, słyszałem że jest przydatne po cyklu na oralach że ładnie oczyszcza wątrobe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wal do cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
tnx za info!! a powiedz mi jeszcze jak polecalbys mi brac TAD-a do cyklu okolo 14-16 tygodni?? Czy normalnie 600mg e5d przez caly cykl (rowniez odblok? ). I jeszcze odnosnie jego wplywu a cykl - spotkałem się z opinią, że TAD na cyklu moze wypłukać również hormony, ogolnie ze moze zabrac wszystko co zakolca homeostaze, czyli bedac na cyklu z kilku srodkow (pwiedzmy do 2-3naraz, w tym orale plus rotacja) moglby teoretycznie obnizyc stezenie saa z to one zaklocalyby naturalna homeostaze. Czy jest to mozliwe zeby mial tak negatywny wplyw na skutecznosc saa? I jesli tak to ile w tym prawdy? Dzieki za pomoc:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerz wątpię żeby miało jakiś negatywny wpływ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170982
Bajciejek i jak po Tadzie? co po skonczeniu lub jakies inne odczucia z czasu w ktorym brales procz tych co pisales na poczatku?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4503
u mnie to ogólnie zregenerowanie skóry po tym, skóra gładka i paznokcie też jakby zdrowsze i jeszcze co zauważyłem to nieraz mam takie odczucie jakbym był na haju to jest nawet przyjemne no i popęd seksualny wzrósł bardzo ale to bardzo , ogólnie za***iste samopoczucie po tym jest

rama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 678
rama a brales to na cyklu czy jak byles off? Czyli ogolnie same plusy ma ten srodek i spokojnie do cyklu mozna walic? Macie Panowie jakies propozycje jak to dawkować na cyklu okolo16-18 tygodni? Ciagnac to tez razem z odblokiem a moze nawet pare tygodni po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4503
ja brałem po cyklu

rama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko opisałem. Do cyklu 18 tygodniowego najlepiej walić przez cały cykl lub w czasie łykania orali z gurpą metylową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14770
takie male pytanie, jak sie rozpuszczal wasz tad, powoli i dlugo czy odrazu po wlaniu rozpuszczalnika? Ja mam tak ze rozpuszcza sie dosyc dlugo tak kilka min i zeby przyspieszyc to nim potrzasam, dodam ze zrobilm dopiero 1 strzal. Jak to wygladalo u was?

Zbryla mi sie w taka bryle i bardzo powoli sie rozpuszcza.

Zmieniony przez - buli1938 w dniu 2010-03-24 23:28:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki cykl po dece

Następny temat

Cetabon Therapharma Pomoc

forma lato