SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena sylwetki i kilka porad na przyszłość :)

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 71
Witam!
Od dawna czytam forum sfd jednak dopiero teraz postanowiłem prosić o pomoc w wybraniu treningu, diety oraz suplementacji. Chciałbym się też dowiedzieć jaki Waszym zdaniem mam typ sylwetki.

O mnie :
Wiek: 25 lat
Waga: 83kg
Wzrost: 190cm
Obwód pasa: 92cm
Obwód bicepsa: 38,5cm

Dotychczas od roku trenowałem fbw oraz treningiem góra dół z minimalną suplementacją białkiem bez konkretnej diety (szczególnie w weekendy) dlatego obecnie po tym czasie nie jestem zadowolony z wyników, choć zaczynając byłem bardziej otłuszczony, słabszy i mniej wysportowany. Nie trenowałem nóg co wiem,że było dużym błędem ale mam zamiar to zmienić.

Proszę o porady bardziej doświadczonych kolegów odnośnie suplementacji, proponowanego treningu oraz diety masa, rzeźba ? Dziękuję za wszystkie rady.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9914
Żadna masa, tylko redukcja - to po pierwsze.

Po drugie - poczytaj na temat diet, zdrowego odżywiania, przejrzyj blogi innych i dobierz sobie odpowiednią dietę po czym daj ją do sprawdzenia w dziale odżywianie. Bez diety nie zrzucisz zbędnego balastu, a jest go sporo.

Po trzecie - słusznie robisz decydując się na trening nóg. Przysiady i ciągi to jedne z najlepszych ćwiczeń pomagających w progresie.

Skoro jechałeś już jakiś czas FBW, to proponuję trening Push & Pull. Poczytaj sobie o nim.

Co do suplementacji - możesz zostać przy białku i dodawać go do ewentualnych braków w diecie, jednak do tego potrzebna jest dieta żebyś wiedział ile potrzebujesz go dostarczać z prochu.
W spalacze na razie się nie baw, na to przyjdzie czas na ostatnich szlifach sylwetki.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
proszę czytać regulamin działu
jesli chodzi o sylwetkę to dopnij jedzenie i treningi bo bez urazy kolega wygladasz jak byś nigdy na treningu nie był

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

synedrex

Następny temat

Kinesiology Tape

WHEY premium