SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obciążenie/Krążki TANIO

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 378
no to mi sie podoba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
wyslij mi na [email protected] aktualne zestawienia bo wzial bym tego sporo,podjade osobiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 378
no witam bardzo serdecznie :)
od dzisiaj troszkę zmian ale nie martwcie się nie chodzi o cenę, choć właśnie rozchodzi się o pieniążki.
- wiele razy zdarzały się przypadki, że klient u mnie zamówił krążki ja je zamawiałem, płaciłem za nie ze swojej kieszeni a później ani słychu ani widu:/
ja wtedy wychodzę na straty:/ dlatego wprowadzam 30% zaliczkę mam już tyle pozytywnych komentarzy na temat swoich krążków i swojej osoby więc mam nadzieje że mi zaufacie.
- Towar jest lany w każdy wtorek, więc zaliczka w poniedziałek musi znajdować sie na koncie, tego samego dnia proszę złożyć( ewentualnie powtórzyć zamówienie) do godziny 20 i żądać oddemnie potwierdzenia że pieniążki są na koncie.
- Wprowadzam nr zamówień dla łatwiejszej identyfikacji

narazie to Tyle :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8649
Steryd ja prosze sie tobie o krazki juz prawie od miesiaca i ciagle mnie odwlekasz do nastepnego tygodnia. Wiec jak tyle czasu juz chce je kupic to troche dziwne mi sie wydaje zebym mial jeszcze ci zaliczke dawac ... NA gg nie odpowiadasz tutaj tez juz pisalem ! Jesli bedziesz je odlewal jutro to prosze Cie odlej wkoncu dla mnie ten zestaw 4x5kg i 8x2,5kg bo nie chce czekac nastepnego tygodnia za nimi ! przypominam moje gg 3128005 . Mam nadzieje ze sie wkoncu odezwiesz aby dokonac transakcji . Pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
Siema!
Reapermax decydujesz sie na to obciążenie?? Ja też jestem z małopolski i jak coś to moglibyś my razem zamówić, a za transport to byś my sie jakoś dogadali(ja bym brał ok 150kg:)
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3479
PePe Le a dokładnie z kąt ?? ja myślałem nad konkretną ilością ale teraz krucho u mnie kasą więc mi się narazie nie spieszy .
PePe Le napisz z kąt jesteś dokładnie bo małopolska mała nie jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
ja jestem z krakowa...a ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3479
ja z Wadowic :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
a to do wadowic to jeszcze nie tak starsznie daleko...ewentualnie mógł bym tam podjechać...a tylko jeszcze jedno - steryd87 ile wynosi ta "drobna" opłata??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3479
PePe Le- tylko tak jak napisałem u mnie na razie krucho z kasą więc mi sie nie spieszy jeżeli masz zamiar brać teraz to be zemnie :/ bo po 20kg to mi sie nie pyli ja myślałem nad 200kg :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie konto w Hattricku (manager piłkarski)

Następny temat

NOWY SONY ERICSSON K800i

WHEY premium