SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obżarstwo - wpływ na sylwetkę

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, jestem po dlugiej redukcji wszedłem na zero kaloryczne, robie nadal cardio by fajnie moc jeść itp wczoraj wpadł niekontrolowany napadzie na lodówkę pochlonalem 2200 ponad zapotrzebowanie wlecialo głównie:
- wafle wk
- 110 gram granoli proteinowej z biedry
- 4 puddingi
- banan
- chleb żytni 215g
- 3 plastry sera go active
279 W 153 B 42 T
Pierwsze pytanie czy duzo fatu się odłoży, a drugie pytanie czy to już poważne zaburzenie co radzicie z tym zrobic jak przewartościować żarcie na sylwetkę. Na redu popełniłem sporo błędów nabawiłem się tego ze śniadanie jem o 14 ( pokrywam nim 1/5 zapotrzebowania kcal ) resztę wpieprzam o 22/23 i to na raz odpalam wtedy film i ucztuje.. przeliczam każda kalorie w głowie przez cały dzień i nie zjem nic nawet jak kręcę trening z przymusu bez siły.
Co radzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Przede wszystkim sugeruję nauczyć się kontrolować swój organizm, a nie rzucać na jedzenie. Jeżeli było to przemyślane, to nie ma co zastanawiać się nad konsekwencjami. Ważny jest ogół diety, a nie jeden dzień. Tak samo, jak jeden dzień/tydzień treningów nie wpłynie w żaden sposób na naszą sylwetkę, tak też będzie również w przypadku odżywiania. Ważny jest jego ogół w dłuższej perspektywie. To ile raz w perspektywie cyklu treningowego wprowadzisz tego typu odstępstwa od założeń diety. Jednorazowe obżarstwo będzie miało bez wątpienia wpływ na funkcjonowanie układu trawiennego.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cukry proste - wpływ na sylwetkę

Następny temat

Tłuszcze - wpływ na sytość

WHEY premium