SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSTROWIA - brak 1 aminowasu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurna ale sranie w banie

kazdego dnia nie moge sie doczekac
co dzis ludzie wymysla na sfd

jakim cudem sa odzywki I jak bardzo gwarantuja nam
wielkie gory miecha

nima tryptofanu
I nie ma nic
bedziecie kalekami
urosnie wam tylko jeden biceps
zatem zastanowcie sie czy warto ryzykowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
eeee Bul... to nie tak...
przecież toczymy sobie od jakiegos czasu dyskusje czy ostrowia to dobre WPC czy szit...
i każdy argument jest w niej ważny...
padła tu sprawa braku jednego aminokwasu i warto byłoby dowiedzieć się dlaczego tak jest...
bo nie chciałbym aby w niedługim czasie jakaś mega fajna firma produkująca suple oświadczyła wszem i wobec że: nasze WPC jest o niebo lepsze bo zawiera tryptofan... aminokwas bez którego Wasze mięśnie będą rosły tylko w lewo a nie w prawo...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o czym nadal mowa?

zwykle wpc
surowiec
do dobrych odzywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
cysteiny i asparaginy tez nie ma i jakos nikt o tym nie pisze, najprawdopodobniej ich nie ma poniewaz nie sa wazne do budowy miesni a WCP tak naprawde jest dedykowane tym ktorzzy te miesnie chca zbudowac...

jak by to nie bylo skaplikowane to zrobil bym analize jakosciowa Ostrowii na aminokwasy i by bylo wszystko wiadomo..

cysteina ma grupe tiolowa a wiec moze budowac mostki siarczkowe co jest jednym z czynnikow budowy struktury trzeciorzedowej białka.. z tego co pamietam jet ona odpowiedzialna takze za odrone organizu poniewaz wiaze metale ciezkie itp.

asparagina natomiast wystepuje we wszystkich białkach dosyc powszechnie...


i po co sie martwic Tryptofanem jak wazniejszych aminokwasow brakuje

po nowym roku z ciekawosci zapytam sie ktoregos profesora czy te 3 aminokw maja szczegolne znaczenie przy budowie masy miesniowej..


Zmieniony przez - czrny_lbn w dniu 2006-12-30 09:32:01

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
za***isty obrazek
chcę go mieć


zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest twoj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Mam.Będe wklejał gdzie ktoś się bedzie popisywał wiedzą bez uzasadnienia w jej zastosowaniu do efektów własnej sylwetki.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
a tauryna ?? gdzie jest tauryna??

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja tez tak bede robił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Flex - dzielić czy jeść całe ?

Następny temat

co do Swole V 3

WHEY premium