SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSTRA JAZDA!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
ALEX, jestes idealnym klientem programow TV o koksie. Powinines wystapic np. w "Rozmowach w Toku", media takich ludzi szukaja. Najlepiej dwa razy, teraz jak jeszcze jakos wygladasz, i za jakies 10 lat, jak bedziesz wrakiem czlowieka. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze tworzysz obraz bezmyslnej, glupiej, wrecz uposledzonej psychicznie mlodziezy ktora siega po doping. Kark, koks, bezmozgowiec, takie slowa kojarza sie opini publicznej gdy widza kogos kto wyroznia sie wieksza muskulatura ciala. "Dziekuje" Tobie za przylozenie reki do tworzenia takiej opini.

Bez urazy, wiem ze chcesz byc wielki, nic innego teraz nie interesuje CIe, pomysl co bedzie za kilka lat, zmieni Ci sie system wartosci w zyciu i wtedy nastapi chwila refleksji. Zycz Ci zebys tylko dozyl tej chwili...


Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231








Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
hehe bez kitu ten gosciu ozywil to forum buahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
ale gość

P O Z D R A W I A M

''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


"Jeśli doping to tylko forma najczystsza, bo to trening czyni mistrza"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Widzę, że naprawdę jedziesz ostro. Cóż pozostaje mi zyczyć Ci powodzenia, choć nie wiem, czy daleko zajedziesz w ten sposób.Mój punkt widzenia jest inny, bo teraz jestem przede wszystkim zapaśnikiem, a wyniki siłowe które uzyskałem mając 18 lat (teraz 20) nie zostały od tego czasu zweryfikowane,
po prostu nie widziałem sensu w dźwiganiu dużych obciążeń. Ale coś czuję że w te wakacje będzie trzeba pchnąć ze dwie paczki bo te 170 jako życiówka już mi się znudziło.Mówię to, bo przypuszczam, że zajrzysz do mojego profilu i uznasz, że wyniki ustanowione przeze mnie nie są imponujące dla Ciebie. Ale jak już mówiłem dla mnie siłownia to tylko dodatek, przede wszystkim zajmuję się walką.
Jesteś interesującym człowiekiem ze względu na swą determinację - ja nie umiałbym ani nie zdecydowałbym się wcisnąć w siebie tyle soku.
Mam więc parę pytań powodowanych naukową ciekawością, nieczęsto można pogadać z kimś kto wziął tak wiele.Byłbym wdzięczny gdybyś zechciał odpowiedzieć na moje pytania.
1.Jakie jest twoje samopoczucie podczas i poza cyklem? Jak z ciśnieniem? Poziomem LDL i HDL? przyrost owłosienia na ciele? Łysienie?A jak z prostatą? Czy głos uległ wyraźnemu obniżeniu?
2.Jak często bierzesz, tzn jak długie przerwy robisz między cyklami? Jak długie są zwykle cykle? Jak motywujesz tak dziwne zejście, cytuję "pregnyl,proviron,clomid wszystko po jednej paczce" Wybacz, ale to bez sensu. Pregnyl czyli biogonadyl, HCG niespecjalnie nadaje się na zejście, bo choć pobudza jądra to i tak blokuje przysadkę co sprawia, że jego efekt jest czasowy, ten środek może zostać użyty w czasie cyklu, po nie za bardzo jest po co go używać.
Proviron to środek zawierający 25mg masterolonu w tabletce, jest to androgenny SAA który w dawkach do 3 a nawet do 6 tabletek dziennie nie powoduje blokowania jąder i przysadki - nadaje się na czas bezpośrednio po cyklu przede wszystkim jako środek antydepresyjny. Poza tym, jeżeli przez
miesiąc bierzesz 2-3 tabletki provironu\dzień, to w tym czasie wygasa działanie długotrwałych środków takich jak omnadren, i wówczas zażycie clomidu moze dać lepszy efekt - odnowiająca się produkcja nie będzie chamowana działaniem długotrwałych środków.
3.Skoro trenujesz 6 lat, to ciekawi mnie jakie były Twoje wyniki na początku i jak wcześnie zacząłeś brać, poza tym czy od razu jechałeś tak "ostro"
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Klejcun - przesada, 30 omki to sporo ale do ryzyka śmierci to jeszcze mu sporo brakuje, są w Polsce ludzie którzy nie startują w zawodach a biorą
po 40ampułek omki\tydzień czyli 10000mg. Najcięższy to jest tu anapolon, faktycznie cykl wymaga solidnej wątroby
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
No wlasnie on te 30 omenow chce polaczyc na poczatku cyklu z 80 tab.Anapolonu,dla mnie to juz zaprawa na kamikadze,czy raczej harakiri

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2740
Pisze do Rado i Maniac Gym-a.(na wyzwiska alexa szkoda czasu. Jestem z chełmu. klatka to zaden kit- kwestia priorytenu (trening silowy, mostek, cykle) martwy ciag robie "bezpiecznie" i po 4 cwiczeniach na plecy oraz nie uzywam pasa. wyciskanie na barki duzych ciezarow jest najprostsza droga do kontuzji- trenuje z przerwami( niestety ) od 8 lat wiec wiem cos o tym (a jak barki bola :to ani klatki ani barkow ani nawet plecow niepotrenujesz). pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alex powiedz mi ile wazysz i jakie masz wymiary!p.s jako doswiadczony czlowiek w sprawie koksu radze ci nie walic takiej kuracji troszke pzesadzasz!!wiem po sobie!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie cyklu!

Następny temat

SUPERANABOLON NIE PODRABIAJĄ!!!

WHEY premium