SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ONE czy COMPETITION - rękawice

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1607
Witam . Mam takie pytanie :
Które rękawice olimpu wziąść One - bez usztywniacza na nadgarstek czy Competition - z usztywniaczem.

Mam w 14 lat i 18 cm . W rękawicach "one" przedramie ( przy nadgarstku ) by rosło , a w "competition" usztywnia caly nadgarstek i chyba nie rośnie , albo mało :D

Co o tym sądzicie?

" Niech Moc Będzie Z Wami "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
a po prostu smaruj rece duza iloscia kremu i zakladaj rekawiczki na noc (moja dziewczyna robi analogicznie ze stopami i kremem bo chodzi ciagle w szpilkach 14 cm a ma stopy mieciutke!)

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Ja bym brał z usztywniaczem. Kiedy bedziesz ćwiczył przedramię to je po prostu zdejmiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 919
z .. !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1607
no ale nawet przy wyciskaniu na klate przedramie się cwiczy ;p

" Niech Moc Będzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ale nie w takim stopniu aby go w ogóle nie ćwiczyć w oddzielnej sesji treningowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Ja mam te sztywne. Lepiej się ćwiczy bez i juz ich nie używam...chyba, że mi się odciski porobią ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1607
a to tak to mam dodatkowe kupione usztywniacze:D

" Niech Moc Będzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
po co ci rękawice?? Cwicz bez chyba że masz temperature minusową w siłowni, rękawice potrzebne są moim zdaniem głównie do martwego ciągu.W rękawicach "one" przedramie ( przy nadgarstku ) by rosło , a w "competition" usztywnia caly nadgarstek i chyba nie rośnie , albo mało :D sory ale twoje zdanie mnie rozwaliło- a jak masz ciasną koszulke na siłce to też nie rośnie ci klata biceps, plecy itd??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
mnie strasznie roz***alo zdanie ze usztywniacz na nadgarstek powoduje ze przedramie nie rosnie.. po 1 to masz 14 lat nie za wczesnie na hardcorowe na******lanie na silce?
porob sobie FBW przez pol roku i dobiero zacznij jakies ciezary, a przy takich jak bedziesz teraz cwiczyl to ci nic nie dadza rekawice :) sa potrzebne do martwego lub jak bardzo ci sie robia odciski

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1607
Lqson :D własnie robie FBW juz rok : D a rękawice po to , bo chodze do sql muzycznej narazie i grma na pianinie ^^ i zeby sie odciski nie robiły

" Niech Moc Będzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 956
Jeśli regularnie ćwiczysz przedramie( nie chodzi mi o to prace przedramienia przy klacie itp) to w sumie nie musisz miec rekawiczek z usztywnieniem bo bedziesz mial stosunkowo mocne przedramie, lecz jesli tak jak mowisz cwiczysz sobie je tylko przy innych cwiczeniach to lepiej miec te usztywniacze bo z czasem bedzie coraz wiekszy ciezar na sztandze a przedramiona dalej slabe i mozesz sie nabawic kontuzji ( wiem ze swojego doswiadczenia) jesli nie chcesz miec odciskow bo grasz na pianinie to tez jest inna opcja, mianowicie kawalek gąbek, trzymasz je po prostu w lapach jak trzymasz sztange itp

To myśli są tym, co szczęśliwie lub nieszczęśliwie układa człowiekowi życie... :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kulturysta - rozrywkowo (gra)

Następny temat

Vibroaction

WHEY premium