SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENY WYPOWIEDZI

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
kolory czcionek ok, i podgląd wypowiedzi tez

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ale

rozmiary

mamy



Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-10-27 11:12:18

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Jabi nie zrozumiałeś mego przesłania mysli - chodziło mi o edycje własnych tematów zaóważ podkreśliłem dział Testowy i treningowy gdzie wypowiedzi mają forme metoryczną i mają jakąś wartość intelektualną i chodziło mi o możliwosc edycji we własnych tematach . Pozatym troche zaufania a nie tylko kutnie ... a na marginesie to mi sie coś wydaje że ludzie mający dostęp do OS czyli zieloni czerwoni fioletowi nawet po edycji danych przez użytkownika i tak widzą co on wpierw napisał więc będzie wiadome co i jak a jesli nie widzą to trzeba tak zrobic by widzieli i wtedy bedzie zawsze możliwość rozszczygnięcia danego sporu

ROZMIAR - jabi tu też przeciesz jest możliwość regulacji i wyboru np trzcionki od 8 do 16 a nie 54 na całą strone co nie ?

Kolorki no tylko pogrubiono czerniom niezbyt da sie wyeksponować najwazniejsze rzeczy w temacie ... pozatym straszna nuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nie widzimy tego co bylo pzred edycja

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Petarda to fatalnie ze nie widzisz nie no żarty żartami to by wam się przydało banalnie łatwo i szybko mieli byście możliwosc rozwiozywania sporów i wtedy byłą by możliwość edycji ... takiej krótkiej wiadomo wklejam fotke a tu bach ktoś mi sie wpisze i musze pisać do pita " Superman mam prosbe weś mi tam pomuż w temacie bo nie wyrabiam " a wtedy ten się mądrzy jaki to on zapracowany i że lufke musi spalić hahaha i ja jestem na koncu cheirarchi zaraz po kupie na tronie nie Petarda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie po edycji nie widać co napisałeś wcześniej tylko jak ktoś skasuje wypowiedz

Z edycja głupi pomysł bo tego nawet modowie nie maja eheh

no a rozmiar czcionki do ok 30 mógłby być ale jakos tak niczemu by to nie służyło mało przejrzyście by było

Gosteczek -- eheh pisze sie -- zauważ a nie zaóważ


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-27 11:21:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Superman mam prosbe weś mi tam pomuż w temacie bo nie wyrabiam " a wtedy ten się mądrzy jaki to on zapracowany i że lufke musi spalić hahaha



dajze mi spokoj , zapracowany jestem

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-10-27 11:22:30

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Petarda

Jabi pałuj się heheh nie no a moim zdaniem rozmiar to sprawa własnie ewidetnie wpływająca na przejrzystość temacie i nawet do 30 to zaduzo ja bym tak jak mówie dał od tej 10 do 18 czy coś wtym stylu


Edycja jest spoko sprawą zawsze można do edytować fotke albo by np na koniec testu wpisać linki do wszystkich treningów w stronie pierwszej gdy zaczynamy test co ułatwia masakrycznie wyszukiwania ciekawych rzeczy w tescie albo co innego sobie możemy dodać do pierwszej wypowiedzi ... Jeśli ktoś ma pomysły z korzystania możliwosci edycji dojży w tym mas zalet jedyną wadą jest taka że wymaga odrobiny zaufania do ludzi ... Ale bąć co bąć jestem wstanie z miejsca wymienic wiencej zalet niż wy wad bo wada puki co jeest jedna że sie matricie ze ktos bedzie drugiego w ciula robić ale no dlatego już na to rozwiozanie też znalazłem ... jest powyzej

PS ; z drugiej strony macie petarde a on wszystko zobaczy nim ty edytujesz bo na wdupiany tak zadupia po forum ze nic nie umknie jego oku nie Superman

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-10-27 11:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
idze spac glupoty ******lisz
jak cos chcesz zmienic masz od tego moderatorow dzialu , itp itd i tego sie trzymajmy

ps. bo sie pogniewamy

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-10-27 11:29:06

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

Niewyswietliło sie na str poczatkowej ,ze dzis moje urodziny?

WHEY premium