SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spalacz tłuszczu Xtreme Thyroburn

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1197
w sumie jak narazie nie narzekam - jakakolwiek mniejsza dawka niz 2x3 dziennie nie ma sensu - czyli pomimo iz opakowanie ma az 120 kaps to starczy na 20 dni ;) ale nie ma jakiś dziwnych jazd, apetyt pod kontrolą, idzie się zdrzemnąć w ciągu dnia, potliwość na plus, ja stosuje go z podstawowym boosterem (NOKO interactive) i fajnie te suple sie uzupelniaja :) to tyle - pozdrawiam

..::MessWithTheBestDieLikeTheRest::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1127
zgadzam sie min 6tbs dziennie, sika sie strasznie duzo hehehe w sumei wiecej niz sie wypija :) ale to jedyny skutek uboczny jezeli tak to mozna nazwac nei telepie mozna spac ale tez jakis oszałamiajacych rezulatatow nie widac ale dzialac dziala
i efety najlepiej czuc jak sie zje przed beiganiem czy rowerkiem wtedy podgrzewa odczuwalnie :)
ja to juz koncze teraz wsiadam na lipo 6 a potem leviathan reloaded
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1197
wiec moje zdanie na temat tego supla jest takie ... :D sam z siebie daje odczuc przy 2x3kaps i aerobach na czczo :D fajnie wtedy te aeroby idą... ale jak doładowałem do niego spalacz (nie podam nazwy) z johimbiną, geranium itp to razem te specyfiki działały cuda ... ;) takze Xtreme thyroburn + jakis kozak razem i kilogramy nikną w mgnieniu oka :D

..::MessWithTheBestDieLikeTheRest::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1127
a kozak tzn np jaki bo dostępnych kozaków co raz mniej...
leviathan re...? coś lepszego ale z dostępnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
xenadrine rfa-x chociażby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1127
czytałem o xenadrine i opinie sa raczej srednie Hydroxycut Hardcore jak i leviathan reloaded stoja wyzej w "rankingach" co prawda ten xena jest tanszy i to sporo ale nie zawsze chodzi o $ :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
xenadrine skład bardzo podobny do xenadrine
mnie ripped freak, viper, nie ruszają tak jak xenadrine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1197
mi sie wydaje ze obledna kombinacja to bylo Get FN ripped + thyroburn xtreme... testowalem obydwa osobno i obydwa w parze i naprawde Wycina jak malo co... ;]

..::MessWithTheBestDieLikeTheRest::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mój błąd, w poprzednim poście miało być xenadrine skład podobny do hydroxycut
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs - Fitness Authority Whey Protein

Następny temat

Trening w Power Gym

WHEY premium