SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy produkt TREC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159036
Po pierwsze nie pisz o jakiejs jednosci bo dla zadnego Treca nie pracuje czy cos w tym stylu...nie wiem czemu tak sadzisz...
Po drugie z jakoscia Un masz racje...ale te ciagle jechanie po Trecu bez przesady ...jezeli firma np.Un jest dobra to sama sie sprzeda i odwrotnie jezeli produkt jest dobry to sie sam obroni...zobaczymy jak bedzie z Treciem...
Wiem jak jest sprzedajac swoj produkt Cyber tez teraz radzi ciagle sni ale to wiadome czemu...ale jak masz pisac ze inne sa slabszej jakosci czy gorszej klasy...i jedno pytanie bedziesz mial swoj dzial na sfd tak jak Son albo Olimp albo firma phytochem?? pytam z ciekawosci:)
I ja uwazam ze firma Trec sie utrzyma na rynku a temu ze ciagle wydaje nowe produkty i napewno dzieki temu dobrze sie rozwinie zaczynali od kretki made in china a teraz maja lepsza ..zobacz tak samo jest z innymi ich produktami:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
bimsalabim puknij się Ty w głowę. Jaka znowu jedność. Zaraz będzie, że też dla OLIMPa pracuję, bo się udzielam w ich dziale. Czy Ty jesteś taki przewrażliwiony czy masz jakieś inne problemy?

Przechodząc do meritum sprawy, o jakich badaniech Ty mówisz? Ponakręcaj jeszcze małolatów, to może Ci uwierzą. Nie jestem żadnym obrońcą Trec'a, bo nikt mi za to nie płaci ale jak jest dobry produkt, to go zawsze będę polecał-czy to będzie kreatyna Ultimate'a, czy amino anabol pq hi-tec'a. Teraz sam biorę BCAA z Trec'a i przekonam się na własnej skórze co to za produkt, a wygląda zachęcająco i tu nie ma dwóch zdań.
Święte słowa, że rynek sam zweryfikuje, nawet bym powiedział, że rynek już dawno zweryfikował, bo Trec nie upadł, a jak pamiętam zaczynał cienko, a teraz co trochę wypuszcza coś nowego o czym nawet nie myślałem, to samo tyczy się zresztą OLIMPa, ale OLIMP już trochę czasu istnieje.

Tego ostatniego nie kumam piszesz: "firmy ( nie - firmy ) - tzw . mieszacze, zgina , bo nigdzie na swiecie nie maja szansy" - to znaczy o co Ci chodzi-piszesz, że Ultimate zginie? Może małolatom wmówisz, że Ultimate sam produkuje suplementy ale nie mi. Ultimate działa na tej samej zasadze, co setki innych firm mających swoją markę, także nikt nie zginie, a jak już zostało wspomniane rynek i tak sam zweryfikuje, także nie wiem czemu się tak emocjonujesz tym wszystkim.

Pozdrawiam!

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
bimek- wyloozuj-skoro, jak uważasz wies lepiej, to po co taka afera??

Panowie prosze o tylko MERYTORYCZNE wypowiedzi- kłótnie będę kasowął, bo ich miejsce jest na priv`ie/

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159036
Czyli Bimka kasuj bo on sie kloci ....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 404 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5765
Teeee chlopaki a ogolnie jakie macie zdanie o prduktach TRECA??bO SLYSZALEM O KILKU WPADKACH TEJ FIRMY.Ja osobiscie mam teraz glute treca.
I PROSZE ODPOWIEDZCIE NA MOJ POST.JAK DOTAD NIE ZADAWALEM PYTAN NA SFD/Kulturystyka tylko gromadzilem wiedze czytajac artykuly ale teraz mi pomozcie!!!! Prosze (moj post -qrwa zapomnialem title'a) ale higoro sie w nim udziela i widze zeby byl na szczycie listy to bede musial 10xdzienne pisac literke i w ten sposob zasmiecac forum a tego nie chce bo moge byc zbanowany.

***Dylematy wyglądają zza oczu jak recydywista przez kraty, siedząc za zabójstwo szmaty... Rymy tutaj piszę i przerywam waszą ciszę***

***WIDZE ŻE JAK SIE O SOGA NIE UPOMNĘ TO NIKT NIE RZUCI BIEDNEMU NA TACĘ ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 974 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159036
BIerz smialo glutamina jak glutamina jest napewno dobra...i niczym nie rozni sie od gluty innych firm...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jadam od prawie roku i jestem zadowolony.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Bimsalabim nie podniecaj się tak Ultimate.m. Gdyby spojrzeć na największy rynek odzywkarski i suplementacyjny jakim są bez wątpienia Stany, to wychodzi że Ultima.te nie jest wcale tam tak popularny, powiem więcej jest w cieniu wielu innych firm. I proszę cie nie odbieraj tego jako twierdzenia że UN robi słabe rzeczy bo uważam,że ich produkty są wysokiej klasy, ale przestań bujać w obłokach - są też inne firmy równe Ultimatowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 404 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5765
RENDY JA NP. NIE KRYTYKUJE TRECA ALE NIE POROWNUJ RYNKU POLSKIEGO DO USA (GDZIE TAM KAZDA DZIEDZINA ZYCIA I KAZDY(moze prawie) PRODUKT JEST TECHNOLOGICZNIE I JAKOSCIOWO 10LAT PRZED PRODUKTAMI RODZIMYMI, KTORE MOZNA POWIEDZIEC,ze NIE ISTNIEJA, np.Olimp wiekszosc produktow jesli nie wszystkie sciaga zza granicy.U nas PROLAB(firma z najwyzszej polki USA) slabo przedzie[glownie ze wzgledu na ceny].Ja moze super praktykiem nie jestem ale sie b.duzo naczytalem o suplach i moim zdaniem UN bardziej zablysnal na rynku polskim niz Trec, takimi produktami jak kultowa kretka z SKW (a teraz takie firmy jak Olimp czy HiTec chca tez miec kretke z tegoz labolatorium i jesli nie klamia reklamy to maja czy aminki calodzienne S-A2000.Jako jedna z pierwszych firm dostepnych w Polsce(jesli nie pierwsza) wprowadzila TT & ZMA, bo te produkty byly oczywiscie dostepne juz wczesniej ale z firmy (z tego co wiem) niedostepnej w Polskich sklepach a mianowicie Kaizen.
Wielkim plusem Treca jest wprowadzenie produktow super-mikrorozdrobnionych(200MESH-chyba tak ta seria sie nazywa), ale jestem ciekaw czy inne firmy produkujace(dystrybujace) nie reklamujac micro nie mialy tez tak rozdrobnionych produktow, bo tez spotkalem sie z opiniami ze to 200mesh-to moze byc tylko sciema.Ale miejmy nadzieje ze to prawda bo niechcialbym jako kient tej firmy(jesli mowicie ze to dobra glutka ) przeplacac za 200mesh tych "kilku zlotych" na darmo!!
Kazda firma blyszczy swoim jakims innowacyjnym produktem ale z tego co sie orientuje to chyba Weider i/lub MLO maja cos takiego albo nieco inny(lecz podobny jest CREAMASS-moze bez tego bialka serwatkowego lecz za to z s.wanadu i innymi skladnikami [podobno!!!]potegujacymi sile kretki).
Niektore firmy wprowadzajac swoje pionierskie produkty jak np.chyba pierwszy gainer na swiecie MEGA MASS(WEIDER) traca na renomie i sa wypychane przez inne produkty(w tym przypadku SMP)-przynajmniej tak sie stalo na polskim rynku;to samo moze sie stac z kretka UN jesli jest konkurencja(2x) dysponujaca tym samym produktem[nie wiem jak to sie przedstawia cenowo ale chyba UN wypada najkorzystniej bo 0,5kg HT kosztuje cos ponad 8 dych jak mnie pamiec nie myli].
SORRY CHLOPAKI ZE SIE TAK ROZPISALEM ALE TAKA JUZ MOJA NATURA(MOJE POSTY SA Z REGULY DLUGIE PODOBNIE JAK WYPOWIEDZI USTNE-JAK KTOS PATRZACY Z BOKU BY TO NAZWAL====LEJE WODE )
JESZCZE RAZ PROSZE PROSZE O POZYTYWNE ROZPATRZENIE = ODPOWIEDZI NA MOJ POST
pt."Czy dobry wybór w moim przypadku??Nie masa lecz siła i wytrzymałość-na tym mi zależy".Koledzy i znajomi twierdza ze znam sie zaje... na odzywianiu i suplementacji(jaki skromny jestem ) ale nie dorownam wiedza i doswiadczeniem[przynajmniej na razie] takim autorytetom jak Sonbaty,Norton,Ziki,Danone,Michail czy inni[oczywiscie nie wszyscy bo nie wszystkich doceniam tak jak wymienionych i kilku innych-pominietych].
Dobra qrwa koncze bo za dlugi jezyk[klawiature] mnie z forum wyrzucicie-takie jest juz moje zycie...
Ja do Treca nic nie mam i skoro twierdzicie(jakie rymy wyszly <hahaha>) ze niektore jego produkty sa zaj... to sie zdecyduje(ale lekko odpychaja mnie niektore incydenty jakie z zaszly w T...), ceny chociaz maja niewygorowane!
Docencie moje komplementy- sogow byc nie musi aby byly odp. na moj post<plizzzzzz>


***Dylematy wyglądają zza oczu jak recydywista przez kraty, siedząc za zabójstwo szmaty... Rymy tutaj piszę i przerywam waszą ciszę***

***WIDZE ŻE JAK SIE O SOGA NIE UPOMNĘ TO NIKT NIE RZUCI BIEDNEMU NA TACĘ ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Glutamina Trec'a jest naprawdę dobrą glutaminą, tak jak praktycznie każda 100%. Mikronizowaną glutaminę ma prawie każda firma. Co do tego 200 mesh, to Trec ma kreatynę tak mikrorozdrobnioną. Dopóki jej nie zobaczyłem, to nie wiedziałem, że taka kreatyna może nawet istnieć. Proponuję kupić i samemu się przekonać jak ona wygląda i jak efekty. Ja byłem bardzo zadowolony, choć podszedłem sceptycznie, bo zawsze brałem creapure z Ultimate'a albo kreatynę Multipower'a.

Co do Twojego pytania, to uważam, że powinieneś oprócz glutaminy zainwestować w kreatynę i BCAA. Taki zestaw na pewno znacznie pomoże Ci w rozwoju siły i wytrzymałości.

Doradca w dziale suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na kopa? :)

Następny temat

rada=sog(carbo pur)

forma lato