SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Sklep Atleta.pl

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadal mozna zamawiac zarówno przez maila sonbaty@sfd.pl jak tez i tlefonicznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i wywalili mój stary, dobry sklepik... Niedobłe Koteczki

Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak w ogóle to ja się nie mogę do Ciebie wybrać Robercik... ale jutro specjalnie pójdę do pracy na 11.00, żeby wejść do Ciebie wracają do domku...

Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Wszystkie stare sposoby zamawiania są jak najbardziej aktualne.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No i szkoda że teraz działa to znacznie wolniej - ale w sumie i tak zamawiam stale te same produkty i robię to via mail, więc nie ma problemu.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
No proszę, nowy sklep atlety;)
W sumie jak inni wspominali, trzeba się przyzwyczaić do czegoś nowego. Ogólnie spoko, podoba mi się !

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
a wiec nie ma skroconych opisow prodoktu tak jak bylo to wczesniej, trzeba wchodzic w produkt i dopiero jest - malo praktyczne tym bardziej ze strona dosc wono chodzi ; przynajmniej u mnie - wogole brakuje sporo opisow niektorych ciekawych prodoktow.
garfika i top mi sie nie podoba ale to rzecz gustu a o tym sie nie dyskutuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze juz się człowiek przyzwyczaił
a tu masz zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jeśli chodzi o opisy, to rynek rozwija się tak szybko, że praktycznie przy każdej dostawie mam jakieś nowe produkty i to wszystko trezba wrzucić na stronę a u mnie z czasem trochę cienko.
Mam jeszcze zapisaną całą kartkę odżywek które mam w sklepie a nie mam na stronie a dzisiaj już mi przywiozą Biogenixa.
Fizycznie nie ma kiedy tego zrobić, ale już się kończy sezon, będzie trochę więcej czasu i pouzupełniam to wszystko w najbliższym czasie.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Mi tam stara strona pasowała ale jak kruszek zamawiam w sumie cały czas to samo wiec nie robi

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak poznac zepsuta odzywke??

Następny temat

Sonbaty czy węglowodany w gainerze i w Carbo mają ten sam skład!

WHEY premium