SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowości z Activlab - Musli Gainbody 15

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7954

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
pozostan przy zagryzaniu salami w takim razie ;d

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661


żeby nie było;)

foto jest :D nie wiem jak komuś może nie smakować

obok Crea shot- tu już smak nie jest taki dobry;)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
w takim razie koko rob tak:

kup sobie bialko bezsmakowe jakiejkolwiek firmy
carbomax cytrynomy , lub grejpfrutowy

zmiksuj mozesz troche platkow owsianych pomiksowac zeby dorzucui zlozone ww

i orzezwiajacy gainer gotowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
ogólnie gaienry kupuje tylko jak ejst okazja czyli jakas promocja jak teraz za 3 kg 69 zł.

co do smaków np to przed chwila po silowni delektowałem sie smakiem, a raczje jego brakiem Ostrowii "czekoladowej"


na rano robie miks z owsianych białka i saszetki vitalmaxa gainera 10 i nie narzekam



ogólnie ja raczej nie lubie tych wszytskich 'mlecznych' odżwyek .

dla mnie ideałem np bł nectar, izolat białka.


a jest z tego co wiem idelany dla mnie gainer z Nutre's Best. Metapure chyba, rekalowamli jakos w szkalnce ze przezroczysty i ogolnie elegancki.

ale kurva gdzie z tą ceną do ludzi



może sporobje jeszcze cos pokombinwoac z koncentratem ionto z vitalmaxa.

orientuje sie ktos ktory tam smak najbardziej kwaskowy ?

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dość są słodkawe

sprobuj tego co ci pisalem , tez mi sie znudzily mleczne rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
no to czas na podzielenie sie swoimi wrazeniami, jak wczesniej pisalem mam 3 opakowania GAINBODY, na pierwszu rzut poszedl kokos

Otwarta paka - prezentacja




tutaj zgrabna miareczka (pozwazeniu okolo 30g produktu, najwyzej dokladnie napisze pozniej)






jak widac zaraz po wlaniu wody mozna zauwazyc czastki musli oraz kwiorki kokosowe plywajace po powierzchni





nbo i na koniec rozpuszczony produkt :) raczej brak problemow z jego rozpuszczeniem






OPIS
Coz, gainererk bardzo fajny, nie pwoiem ale odskocznia od wanilii jest smak w miare intensywny, ale bardzo slodki.

Przeszkadzaja mi osobiscie musli na koncu, gdyz sa bardzo twarde, slabo namakaja i ogolnie takie srednie w smaku. Trzeba je wyjadac lyzeczka z shakera. To w zasadzie jedyny minusik a tak gainerek bardzo przyjemny

Jeszcze co do smaku to nie powala ale nie jest najgorszy po wychwalaniu wisni z jogurtem juz sie nei moge doczekac tego smnaku

POzdro i do nastepnej reelacji

Zmieniony przez - Elcok w dniu 2010-05-27 20:07:05

Zmieniony przez - Elcok w dniu 2010-05-27 20:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no tak to juz jest z tymi musli ze zostaja w shakerze na sitkach
mozna wyciaganc sitko i wtedy jest ok

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Mam pytanie bo na innych stronach piszą ze 50g dwa razy dziennie . Czesto tez na opakowaniu pisza wieksza wartość zeby czesciej kupować produkt . Czy moge zazywac te 50g ? czy nie powinienem . i jeszcze jedno , w jakim czasie wypijac ten produkt ? (1h przed treningiem i potem po treningu jakiś czas) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Wszystko zależy od tego jakie masz zapotrzebowanie na węglowodany.

Tego typu odżywka to nie aspiryna, tylko klasyczne uzupełnienie diety

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Jak juz wyzej kolega napisal , tego typu odzywki to uzupelnienie diety , ja zawsze jakos tak ze 100g pilem na porcje roznych gainerow jak juz , zalezy czy zastepujesz nim pelny posilek , czy pijesz tylko po treningu , czy poprostu podbijasz trioche kalori , potraktuj porcje 100g gainera jak worek ryzu + troche kurczaka , i tak wlasnie tez dawkuj ;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Beta-Alanine

Następny temat

Wybierz Produkt Roku 2009 i wygraj Nagrody! - Dyskusje

WHEY premium