SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowości z Activlab - Musli Gainbody 15

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
chcialem edytowac

aha i zeby nie bylo ze przepelnia mnie niczym nie wytlumacozna nienawisc do Activlaba , moge napsiac ze i tak podoba mi sie kierunek w ktorym zmierza firma i tempo w jakim sie rozwija.
Teraz zapijam sie owsianymi zmiksowanymi z massive gainbody (jest ta kreatyna ale coz ...), chcoiaz akurat ten gainerek nie ejst najlepszy na owsiane ze wzgledu na swoj bardzo delikatny smak (co ja akurat uwazam za atut).
Tylko szkoda ze chyba wycofaliscie juz te zayebiste puszki czarne ? .

A i Energon X pod wzgledem skladu i ceny jest w sumie obecnie bezkonkurencyjny i pozwala mi zdawać egzaminy na studiach


i jeszcze korzystajac z chwili uwagi poswieconej mojej osobie


zmiencie do ajsnej cholery na nowy styl te opakowania





ktore wygaldaj z ta kratka jak robione na kartce z zeszytu



to tyle dzikeuje za uwage

Zmieniony przez - KokoWKS w dniu 2010-01-18 10:30:12

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Koko: Jak widzisz etykiety są cały czas zmieniane, gdy tylko skończą się zapasy starych etykiet od kopa wchodzą nowe jak np. tutaj:

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
sa nowe opakowania , znaczy sie opakowania ta sama , ale nowa szata graficzna (taka w stylu Machine Mana) niestety fotki w necie nie moge zadnej znalezc

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
no no

tak zuwazylem nawet z musli ze stopniowo przechdozici na nowe etykiety, ale chcialem sie upewnic

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
jakby ktos chcial zrobic analize sprzedazy activlaba wystarczy przejsc sie po sklepach i popatrzyc na etykiety od razu widac co idzie , a czemu towarzysza stare etykiety , rekordzisci maja jeszcze logo activita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Vito, to też nie jest do końca miarą popularności produktu.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no nie jest do konca, bo wiadomo jednego moglo zostac wyprodukowane wiecej czego innego mniej i to napewno tez ma duzy wplyw na te kwestie :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
omg


ja wiem, że ja nie za bardzo mogę pijać takie cuda, ale dzisiaj przyszła do mnie paczuszka, w środku musli gainbody 15 smak jogurt-wiśnia


rozrabiałam ojcu, żeby sobie po bieganiu wypił i spróbowałam na swoje nieszczęście, bo zamiast jemu to wypiłam ja


to wstępna recenzja:D jak zrobię sobie kolejną porcję ale to już chyba na śniadanie ;) to foto dam. W każdym razie nie wiem jak inne smaki, ale ten wymiata tak jak białeczko :D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1870
jak cenowo to wygląda??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
To napisze narazie cos od siebie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] wlasnie dotarlo do mnie 9kg z sfd tego gainerka otwieram paczuszke a tam dwie wersje heheh stara i nowa, wiec narazie porownanie, bo suplementacje zaczynam po swietach na cyjklu, wiuec wtedy opisze smaki co i jak wlasnie dotarlo do mnie 9kg z sfd tego gainerka otwieram paczuszke a tam dwie wersje heheh stara i nowa, wiec narazie porownanie, bo suplementacje zaczynam po swietach na cyjklu, wiuec wtedy opisze smaki co i jak wlasnie dotarlo do mnie 9kg z sfd tego gainerka otwieram paczuszke a tam dwie wersje heheh stara i nowa, wiec narazie porownanie, bo suplementacje zaczynam po swietach na cyjklu, wiuec wtedy opisze smaki co i jak [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

Smaki mam wanilia, kokos i jogurtowo-wisniowy kurde juz nie moge sie tego jogurta doczekac po Twojej wypowiedzi Elaine hehehe

Tak to sie prezentuje na fotkach















Zmieniony przez - Elcok w dniu 2010-03-23 18:35:55

Zmieniony przez - Elcok w dniu 2010-03-23 18:37:04
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Beta-Alanine

Następny temat

Wybierz Produkt Roku 2009 i wygraj Nagrody! - Dyskusje

WHEY premium