SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowości - Enzymix

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5294

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441


Enzymix

Wspomaganie trawienia
- poprawia i reguluje funkcje układu trawiennego,
- zawiera kombinację naturalnych enzymów biorących udział,
- zawiera laktazę rozkładającą cukier mleczny.


Preparat poprawia i reguluje funkcje układu trawiennego, pomaga w dolegliwościach spowodowanych zaburzeniami procesów trawienia i niedoborami enzymów trawiennych w przewodzie pokarmowym. Zawiera kombinację naturalnych enzymów biorących udział w trawieniu: bromelainę (białka), lipazę (tłuszcze), amylazę (węglowodany) oraz laktazę rozkładającą cukier mleczny.

Proszek ananasowy jest źródłem enzymów zbliżonych do pepsyny i papainy przyśpieszających przemianę materii.

WSKAZANIA: zaburzenia trawienia, po spożyciu ciężkostrawnych pokarmów, przy dietach specjalnego przeznaczenia w tym szczególnie w przypadku diety sportowej bogatej w białko, węglowodany, tłuszcze celem maksymalnego wykorzystania przez organizm składników zawartych w powyższych produktach.

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 3 razy dziennie w trakcie lub po posiłku.

Informacja żywieniowa (porcja dzienna)
Proszek ananasowy 600 mg
Bromelaina 150 mg
Laktaza 150 mg
Lipaza 30 mg
Amylaza 30 mg

Opakowania:
90 kapsułek: 45 zł

W sklepach po długim weekendzie.

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2008-05-16 15:55:25

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
nie no panowie

produkt bardzo dobry i potrzebny na polskim rynku



ale za ta cene ?!

Podczas gdy 180 tabl. enzymow z NOW'a mozna miec kilka zl taniej?

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dobry ruch
napewno kiedys skorzystam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754920
Na pewno kupie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Produkt ciekawy. Szczególnie w związku z moimi ostatnimi problemami żołądkowymi. Cena jednak trochę odstrasza. Jak, ktoś powiedział już z NOW mamy bardzo skuteczny preparat za kilka zł mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
fajnie, ale za drogo.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
produkt ciekawy ale jak na razie problemow z trawieniem nie mam.. chyba

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Przydal by mi sie taki suplemencik w moim zbiorze bo czesto slychac w moim brzusiu takie "pluum, pluuuum, pluum, plum plum"

Ale cena odstrasza. Bo jak doloze 100zl to mam ponad 2kg bialka z Kaizena gdzie tez sa enzymy trawienne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
a gdzie kupujesz bialko kaizena za 145zl :D

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
jakieś bliższe opinie o enzymixie? bo nie powiem ze opis brzmi zachęcająco, w szczegolnosci jak ktos ma problemy z trawieniem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Night

Następny temat

miarka activlab

WHEY premium