SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe produkty w PERFECT BODY CENTER ! ! !

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
smacznego zatem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 449
Z ceną to się tutaj ktoś pomylił, chyba że to większe opakowanie, bo BEEF JERKY kosztuje 6 zł a nie 12 zł.
U mnie był dostęny w miejscowych delikatesach juz kilka miesięcy temu.
Miałem wersję classic. O smakach się nie dyskutuje, ale jak dla mnie to za ostre przyprawy (papryka, czosnek). Trzeba mieć dobre zęby, by to rzuć Do piwa to jeszcze jakoś przesło, ale nie wybrażam sobie zjeść na raz całego opakowania. HardCore prawie jak Reanimator
Dobre rozwiązanie np. na wyprawach górskich, lekkie i pozywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2056
Pietia 6 pln to za 25g...
tutaj jest mowa o 50g

"Cowards die many times before their deaths,The valiant never taste of death but once"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Dobre rozwiązanie np. na wyprawach górskich, lekkie i pozywne.

o to chodzi !

nie bardzo wyobrazam sobie aby to byla podstawa w codziennej diecie
ale w drodze/trasie zabieganiu ...

IDEALNE !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 230 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20669
właśnie wcinam hot & spicy. dla mnie bomba nie tylko w góry ale i przed telewizor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jako snack
zamiast krakersow
super pomysl !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...,jesli o mnie chodzi to wszystkie smaki sa zarabiste,beef to naprawde konkretna przekaska nawet dla takiego podjadacza jak ja...macie racje ze troche boli kieszen,ale wole sprawdzony produkt niz jakas podrobe ze spozywczaka...a poza tym spojrzcie przy okazji na cene wolowiny w kraju-i wszystko jasne...swietna alternatywa,wybor smakow...dla prawdziwych smakoszy miecha...polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dla prawdziwych smakoszy miecha

czyli powinno to byc jakies 85% naszych Czytelnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1817
Miałem okazje jeśc smooked, classic, original. Osobiscie najlepiej mi wchodzi smooked ,ale tyle opinii ile ludzi na swiecie :).Smacznego

NO PAIN <-> NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
ESPUMISAN moja opinia popierwsze bardzo drogie po drugie kasa wyzrzucona w błoto.
Kompletnie niedziała efektów nawet najmniejszych brak .W przeciwieństwie do innego środka po rekomendacji kupłiłem okazyjnie enzymy i efekty juz po pierwszej tabletce
Czy bedzie tak zawsze to sie przekonam niedługo ale ten ESPUMISAN jest przereklamowany co mnie akurat nie dziwi reklamy w telewizji i na wszelkie mozliwe sposoby kosztują. Szkoda ze wczesniej nie poczytałem opini o nim to bym sie wczesniej dowiedział ze nie działa bo widze ze takie są onim opinie a ja poleciałem po reklamie do apteki.:)

Zmieniony przez - LIONS w dniu 2010-08-02 10:05:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS WAKACYJNY wyniki str 60 !!!

Następny temat

Egg Protein

WHEY premium