SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa lepsza Omka!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Z tego co wiem to nie, normalnie chodzila po aptekach, jak obecnie to nie wiem, dawno nic nie slyszalen nt. temat.
Moge sie mylic.

zdr.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Spoko i tak nie chce kupic Skojarzylo mi sie z "rosyjskimi" produktami z naklejka po angielsku ostatnio tu zamieszczonymi na forum Nie pomyslalem ze faktycznie Jelfa moze pchac rzeczy na rosyjski/ukrainski rynek. (niestety jezykow tych w ogole nie odrozniam, do cyrylicy dochodzi jeszcze bialoruski, bulgarski i kupa innych, jestem w niestety totalnym ignorantem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
To ja Wam powiem że Jelfa tak do końca to nie jest Polska. Tak praktycznie rzecz biorąc to ona jest bardziej Rosyjska niż Polska
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
W Moskwie jest ogromny budynek Jelfy, a to co ukazaliscie to produkty Jelfy tyle ze robione stricte na kraj w ktorym sa produkowane.
To tak jak kupujesz coca-cole u nas i w niemczech - u nas na odwrocie pisze polsku a u nich po niemiecku Jedyne co jest niezmienne to "Coca-Cola"

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
Tępy polaczek... coś przebąkiwał o amerykanach.

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
do lachy swinio, pomyliło mu sie kazdy mial prawo

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
brutal.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
Kleksie...

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 280
za parę miesięcy tylko taka będzie na naszym rynku - prawdopodobnie produkcja na polskę się zakończy, choć jeszcze to nie jest przesądzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
Myky nie kracz

a swoja droga to nie wiem czy to tak po ukrainsku bo uczylem sie ruskiego i da sie to przeczytac na opakowaniu ale te kraje maja chyba podobne pismo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejny wynalazek?

Następny temat

META czyzby FEJK ?help !!!!

WHEY premium