SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nocnymichu/powrot do treningow

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Który to Ty ??

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Bialas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Mamadu czy Grande ?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Grande
Znaczy duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
ahahaaha
Kiedyś się w to bawić zacząłem ale z moimi skłonnościami do bicia ludzi jakoś nie szło to w parze.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Trening MMA
Sam parter pod koniec duzy wyciks na zasadzie 20 sec walki w parterze pozniej 10 pompek albo brzuszkow albo przysiadow albo pdzysiadow z podskokiem albo sprawli...i znowu 20 sec walki,
Cos mi sie z karkiem dzieje cwiczylismy takie duszenie z ucziekczki z klinczu pokazywalem jednemu nowemu co i jak ale on usilnie zamiast dusic naciskal mi na odcinek szyjny kregoslupa i teraz daje to sie we znaki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Michu wyjsnij mi jak to jest w Capoeira. To wszystko są po prostu ustawione walki pokazowe? Bez dotykania siebie nawzajem? Coś jak figury w tańcu? Gotowe układy? Nie ma żadnej walki, rywalizacji? Lub chociaż improwizacji?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
nic nie jest ustawione, Capo sie gra nie tanczy ani nie walczy tylko gra a grajac masz za zadanie zgrac sie z partnerem, trzymasz wiekszy dystans kopiesz tak zeby partener mial szanse uniknac, jak masz okazje to wycinasz a co Jak nie uwazasz to zarobisz bo mimo ze ktos daje Ci szanse na ucieczke to mozesz byc za wolny. Pojedyncze sekwencje lub kopniecia cwiczy sie w parach przez co wchodzi Ci w nawyk zeby kogos nie trafic, ale zdarza sie oj zdarza znajomy ktory prowadzil grupe mial nos zlamaNY W GRZE Z BARZYLIJCZYKIEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Hm ciekawa opcja. Miałem się zapisać kiedyś ale widzę, ze nie dla mnie :/ Ja bym chyba nie potrafił się powstrzymać żeby kogoś nie trafić specjalnie Raz próbowałem walki semi-contact - gorszego chvjostwa nie ma ! Nie dość że co trafisz gościa to musisz przestać i zaczynać od nowa, to jeszcze jak za mocno przyrżniesz to (podobno) przegrywasz Ludzie to mają jednak nieźle napyerdolone w baniach
Pozdro dla brutali

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
trening MMA(sroda)
Okolo 10 minut luznego tarczowania zeby sie rozgrzac potem parter, w niedziele taki maly turniej klubowy zobaczymy jak mi pojdzie i zweryfikuje swoje cele
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuje propozycji dla mnie x]

Następny temat

pomoc w treningu i diecie

WHEY premium