SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No więc jest nowy dział dla zielonych!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Dzieki, w razie watpliwosci "uderze" na e-mail.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheheh widze "zielony" moderator

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj MaTEO uważaj, bo jak do tego działu zlecą się UFOKI to biedny będziesz .....
Gratulacje dla Si2uiela - well done and keep up good work !

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia! Si2uiel i Macciej gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
no to mamy nowy dział

powodzenia w prowadzeniu go chłopaki

"no salvation, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Mam taką propozycje zeby na wejsciu do tego dzialu pojawialo sie okienko/informacja o adresie Atlasu Ćwiczen unikneloby sie w ten sposob wielu pytan o cwiczenia. Wiem ze link jest na stronie glownej ale nie kazdy zaglada z niej do forum.A jezeli nie okienko to chociaz informacja nad np. postami.No chyba ze Macciejowi bedzie chcialo sie podawac info o cwiczeniach 235364564 razy

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, czy takie okienko za którymś razem nie zdenerwowałoby użytkownika. Sprawa do przemyślenia. Dzięki!

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Pomyslalem sobie nad tym jakby to moznabylo zrobic i wymyslilem cos takiego zeby pojawialo sie takie cos jak ktos nie ma abonamentu zaplaconego i chce posta wyslac np. do dopingu i tutaj tez cos takiego pojawialo by sie i na dole byloby do zaznaczenia "nie pokazuj tego okna " czy cos takiego wiec kazdy moglby sobie zaznaczyc i juz by go to nie denerwowalo :). Nie wiem jak to wyglada ze strony technicznej ale mysle ze z bazami danych to nie duzo roboty :)

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Nie wiem czy napisalem to dosc jasno

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
congratulations si2uiel!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROPOZYCJA TRENINGU DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Następny temat

Pierwsze pytanie ;)

WHEY premium