SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II Limited Edition + Creatine Micronized 200 mesh + Taurine

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Dopiero po tygodniu czujesz? O_o Przecie stacki przed-treningowe czuć od razu :> a przynajmniej większość

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2123
Nie na wszystkich działa tak samo kazdy ma inny organizm.
Po dwoch tygodniach juz jest fajna pompa i sila wzrosła.
Od poniedzialku przez najblizsze 2 tygodnie zwieksze dawki 30min przed treningiem Nitro - 30gr i i po treningu 15 gr Nitro reszta pozostaje bez zmian

Zmieniony przez - SeSu w dniu 2011-05-21 11:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
A masa coś idzie? obecnie też jestem na cyklu Nitro II :>

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2123
wiesz ja sie zawsze waze przed cyklem i dopiero po cyklu takze na wage nie wchodze w czasie cyklu tylko obserwuje w lustrze ale tak jak widze w lustrze to sa pelniejsze miesnie takze jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
I jak idzie?;)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2123
No jeszcze jestem na cyklu(po dam szersza relacje) ale jezeli mam mowic jak idzie to powiem Ci ze sila idzie super mysle ze tak do konca cyklu bedzie jakies 10% wiecej sily.
Niestety w czerwcu nie bedzie mnie w mojej miejscowosci a tam gdzie bede, bede mial mozliwosc cwiczenia 3 razy w tygodniu i mysle zrobic trening king odina HST PUSH&PULL w tym okresie bede tylko zażywał aakg mega hardcore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Z pewnością będziesz zadowolony z treningu typu HST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2123
To będzie mój pierwszy trening HST więc mysle ze tez bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Jak będziesz miał jakiekolwiek pytania pisz ,z pewnością pomożemy. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 405
mam pytanie bo duzo mówi sie w sieci o spadkach czy np. jak skoncze na Nitrobolon II cykl przykładowo po miesiacu czy efekty zostana czy spadnie cąłosc a nawet jesli spadnie to całkiem czy zostanie jakas tam wieksza ilosc miesni nis przed braniem bo nie chciałbym kupic i po spadku miec takie miesnie jak przed braniem tak wiec czy cos zostaje czy całkiem spada?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból rąk

Następny temat

GLUTAMINA

WHEY premium