SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II + gainer

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy mozna polaczyc nitrobolon II zz solid mass? jak to trzba brac ? z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
Można ale zacznijmy do tego że gainery są po to żeby uzupełniać dietę wydaje mi się że nie są dla ciebie bo zapewne nie masz pojęcia o treningach i diecie a zabierasz się już za odżywki więc lepiej zamiast kupować suple to wydaj te pieniądze na miche.
ps. ten gainer jest gówniany sprawdzaj na wartości odżywcze a nie na cenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Tzn tak moze pojecia oo diecie nie mam bo nie zyje na swoim tylko na garnuszku rodzicow i nie mam zbytnio jak przestrzegac diety tylko tyle moge robic ze spożywam wiecej posiłkow dziennie niz normalny rzecietny człowiek. A co do treningów to nie jestem kto wie jakim uczonym ale jakies pojecie mam. Moj staż na siłowni wynosi juz 2 lata zawsze cwiczylem na sucho wiec postanowile wreszcie sobie czyms pomoc ii dlatego pytam jak by to brac bo mozna powieciac ze mam pierwszego supla ii chce zeby cos podziałałą na mnie bo jezeli nie bedzie sie brało poprawnie to nie bedzie duzych osiagów. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowotwur

Następny temat

żylak na jądrze

WHEY premium