SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitro II + Massacre

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1665
Witam. Zakupiłem ww suple i moje pytanie brzmi. Jak to dawkowac, czytałe ze nitro rano i massacre przed treningiem, tylko ze ja chodze na okolo 10 na silownie. Czy mogę tak dawkowac? cy jakos inaczej? :) Pozdrawiam.

Go Hard Or Go Home

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
massacra przed - a nitro po treningu

dnt wystarczy porcja nitro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1665
Wiek : 17
wzrost : 182
waga : 92
staż : 2 lata
dieta : staram sie jesc co 3-4 godziny. zazwyczaj kurczak z ryzem, rano platki na wieczór samo białko (np. ryba)

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
j\w
lub dokup mono i zrobisz dwa cykle
nitro+mono
massacra+mono
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1665
a jakie porcje? ile g? a moge zrobic cykl np. Massacre +cm3 i pozniej Nitro + cm3? czy nie bardzo?

Zmieniony przez - Rythmix w dniu 2009-08-05 09:38:55

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to ze jesz okreslone pokarmy - nie oznacza ze masz dietę

dieta powinna brac pod uwage parametry takie jak zapotrzebowanie kaloryczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1665
wiem. ale chyba lepiej jesc takie jedzenie niz mialbym jesc na sniadanie czipsy na obiad frytki i na kolacje hamburgera ;> :P a jeśli bym chciał Massacre + nitrobolon to w jakich dawkach?

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
tak jak faftaq pisze odnośnie diety
co do kreatyny: możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Rythmix - relatywnie tylko. Z puntu widzenia zdrowegop zyeiwani tak - ale mozna jesc kurczaki platki i chudnąc, mozna jesc kurczaki i platki - i tyc - zaleznie od bilansu

Wg zasad relatywistycznych:

lepiej pic 6 browarow dziennie niz litr wodki nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1665
heheh :P
co do cykli: wolałbym jednak Massacre z nitrobolonem i jakie dawki? i czy byłby to cykl dobry w otrzymaniu dobrej i trwalej masy?

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
j/w, piwo lepsze

Co do tematu, Massacra-50g na porcje, nitroII-30g na porcje.

p.s Jak dla mnie cykl dosc nieekonomiczny. Co do diety musze sie zgodzic z Faftaqiem. Wszystko zalezy od bilansu kalorycznego-rownie dobrze, mozna chudnac, jedzac slodycze.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej, po Cyklu Cm3...

Następny temat

Pytanie co do storma.

WHEY premium