SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niezla jazda

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Jesli to tesc i jak mowi Klejcun ze mocny to masa bedzie stabilna jak galaretka.


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczypie w jezyk ta deca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Ale z drugiej strony jak koles bierze 200 mg tygodniowo to nawet 200 mg tescia nie powoduje az takich hustawek,no ale to juz indywidualna sprawa,moze jest wrazliwy na silne androgeny,tylko patrzec jak mu cycki zaczna rosnacc jesli ma wieksza potencje to Deca to napewno nie jest,moze to byc prolongat,propionat,albo omen,chociaz z tym ostatnim to raczej rzadko spotyka sie podrobki,a zazwyczaj w podrobki laduja slabego tescia propionata,takze sam juz nie wiem co w tym moze byc,skoro chlopak ma jazdy jak po 4 omenach na tydzien

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Różnie jest, ja na cyklu czuje sporą moc, ale agresywny staram się być tylko na treningu.
No, przyznaję się czasem jak prowadzę samochód potrafię zezwać wstrętnie
innych kierowców. Ale to się zdarza i bez koksu ;) .
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
No, jesli chodzi o beztalencia drogowe,to tez jestem na nich uczulony i tez wcale nie musze byc na cyklu,zeby uchylic szyby w samochodzie i nawsadzac pare dluzszych P.S.Dawno Cie nie bylo Gochan.

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Jesli chodzi o szczypanie w jezyk to nie wiem, jutro robie mu przed ostatni strzal to sie go spytam o smak. Za wszystkie odpowiedzi dziekuje w imieniu kolegi oraz mojm.

*Moderator Dzialu Sex*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Gadalem z kumplem i troche sie boji o gyno, mowi ze ma 10 tabletek Nolvy i chcialby wiedziec czy jest sens teraz to brac aby zapobiec, i czy taka ilosc wystarczy?
dodam ze wziol juz 100-200-200-200 "tego czegos"

*Moderator Dzialu Sex*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Hej prosze pomozcie mojemy kumplowi, chodzi co z nolvadexem
brac czy nie i jesli tak to kiedy?

z gory dziekuje

*Moderator Dzialu Sex*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1691
Moze byc Prolo mialem tez takie hustawki bralem od 100 do 300 ze bylem hamski ,kazdy mnie draznil ale przeszlo szybko...




"..:: www.tampabjj.com ::.."
"...each person who puts on the kimono and believes in
jiu jitsu that myself and my family teaches is
the realization of my life's work." Carlos Gracie (1902-1994)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Dzieki ale chodzi o to czy brac Nolvadex czy nie?
a jesli tak to jak go stosowac i czy moga byc po tym jakies obiawy nie porzadane?

*Moderator Dzialu Sex*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DZIALENIE STERYDOW NA ORGANIZM

Następny temat

Co leczy dany steryd?

WHEY premium