SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niewiem co to!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1033
Mam maly problem , w ostatnich dniach na klatce pojawilo mi sie troche czegos na pozur wygladajacego jak syfy lecz nieda sie nic z nich wycisnac oprucz tkj. wody lub czegos podobnego jeszcze w dodatku bola jak sie je dotyka . niewiem co mamm z tym zrobic a denerwuje mnie to baaaaardzo.
odrazu mowie ze w przeciagu miesiaca robilem kuracje z testosteronu omnadrenu bionabolu i deki . Podobno tak jak slyszalem to sa to chemiczne ubytki cy jakkos tak. Jak mozecie to napiszcie jak sie tego pozbyc.

<><><>AXE CAPOEIRA GRUPO MAGIA<><><>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
" odrazu mowie ze w przeciagu miesiaca robilem kuracje z testosteronu omnadrenu bionabolu i deki " ..... o fak ale doje^bałeś

dziwisz sie?

ja bym na Twoim miejscu wybrał się do dermatologa albo wogule zrobił sobie kompleksowe badania... bo nie jestem zwolennikiem dopingu i sądzę że twój stan zdrowia moze być różny... bo te syfy coś oznaczają

a oprócz tego idź do sklepu z kosmetykami i popros sprzedawcę o pealing do ciała... moze coś pomoże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
ty masz 17 lat?

człowieku idź do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Mialem kiedys cos takiego, nadwrazliwosc skory na testoseron. Skoncz cykl i idz do lekarza, zaleci tobie jakies mazidlo i bedziesz smarowal to zejdzie.

Pozatym za wczensnie zabierasz sie doping, lepiej udaj sie na wizyte do kardiologa bo w tym wieku to niewiadomo co koks mogl manieszac w mlodym ciele.

Zmieniony przez - GARY_25 w dniu 2004-06-12 23:48:45

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złe samopoczucie

Następny temat

Pieprzyki

WHEY premium