SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowe przeżycia piłkarzy.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Co za demoralizacja.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Ronaldinho niedługo skończy jak Kwaśniewski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Ja jestem gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją...

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Właśnie się zastanawiałem dlaczego tak komentator meczu Real - Pireus zachwycał się wyczynami Robinho, teraz już wiem jak Robinho potrafi balować.
Cóż jest młody i bogaty - czasem 'mala' zabawa nie przeszkodzi.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
trzeba wiedzieć jednak ile, gdzie i kiedy

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Tym bardziej, że ma dziewczynę w ciąży, z którą w najbliższym czasie chce się ożenić...

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Toteż tym razem się zabezpieczył.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Kuriozalnej porażki z FC Sochaux doznał Olympique Marsylia. Fatalnie spisujący się w Ligue 1 piłkarze Erika Geretsa przegrali na wyjeździe 1:2, a oba gole dla gospodarzy zdobyli... obrońcy OM - Ronald Zubar i Laurent Bonnart. Po tej porażce marsylczycy, niepokonani w Lidze Mistrzów, spadli na 18. miejsce w tabeli francuskiej ekstraklasy.

Źródło: onet


Strzelić trzy gole na wyjeździe i przegrać mecz.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Tomasz H. przed sądem - grozi mu osiem lat więzienia


Przed łódzkim sądem stanie były wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej 35-letni Tomasz H., oskarżony o spowodowanie wypadku samochodowego ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Akt oskarżenia w tej sprawie prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego Łódź-Widzew - poinformował PAP we wtorek rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej Krzysztof Kopania.
Według prokuratury, w lutym tego roku Tomasz H. - wówczas piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego - prowadząc samochód ulicą Rzgowską w Łodzi, potrącił na przejściu dla pieszych 74-letnią kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń piesza zmarła. Prokuratura ustaliła, że przyczyną wypadku było niezachowanie przez kierowcę szczególnej ostrożności i nieustąpienie pierwszeństwa pieszej.

"Kierowca jechał z prędkością co najmniej 67 km na godzinę, przy dozwolonej w tym miejscu prędkości 50 km na godzinę" - powiedział Kopania.

Tomasz H. był trzeźwy. Piłkarz przyznał się do stawianych mu zarzutów.

35-letni Tomasz H. obecnie zawodnik Górnika Zabrze, 62 razy grał w reprezentacji Polski, dla której zdobył sześć bramek. Piłkarz jest wychowankiem Halniaka Maków Podhalański. Grał w Góralu Żywiec, Hutniku Kraków, Górniku Zabrze, MSV Duisburg, Schalke 04, FC Nuernberg, Southampton, Derby Country i ŁKS.


Zmieniony przez - Vieira w dniu 2007-10-30 16:41:29

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Piłkarz Cracovii Kamil Witkowski uratował płonącego Piotra D. Lekarze walczą teraz o życie ofiary podpalaczy. "Nie mogłem pozostać obojętny na cierpienie innej osoby. To przecież naturalny odruch - mówi "Faktowi" skromny zawodnik.
Mrożąca krew w żyłach historia miała miejsce wieczorem na Woli Justowskiej w Krakowie - czytamy w "Fakcie". Napastnik Pasów wracał do domu z zakupów razem ze swoją dziewczyną Moniką. Przejeżdżali przez mostek na rzeczce Rudawie. Wzrok Witkowskiego przykuł niezwykły widok. "Myślałem, że to jakiś pijak zatacza się po drodze. Wyglądał, jakby był cały w błocie" - opowiada Kamil. Po chwili jednak intuicja podpowiedziała mu, że dzieje się coś strasznego...

"Witek" wyskoczył z auta i podbiegł w stronę rzeczki. To, co zobaczył piłkarz, było przerażające. "Wyglądał jak zombi" - relacjonuje wstrząśnięty Witkowski. "Miał bąble na skórze, stopiła mu się warga! Chciałem od razu mu pomóc i wezwać karetkę, ale on zaczął krzyczeć i uciekać. Nie chciał, żeby dzwonić po pogotowie. Był w szoku" - dodaje piłkarz.
Witkowski wsiadł do auta i popędził za poparzonym. "Po paru minutach znów go odnalazłem. Wyglądał jeszcze gorzej. Zupełnie nie przypominał człowieka. Próbował złapać się za rękę i wtedy na moich oczach odpadły mu palce!" - mówi "Witek". Tym razem zawodnik Cracovii bez zastanowienia wykręcił numer 112. Ambulans pojawił się po kwadransie. Dzięki interwencji piłkarza ofiara płomieni trafiła do szpitala. Jest w ciężkim stanie, w śpiączce. Ma mocno poparzone ciało i drogi oddechowe.

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-10-31 07:42:34

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuje zdjec...

Następny temat

Najładniejsze Euro

WHEY premium