SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieskuteczny odblok, słabe wyniki badań LH,FSH,TEST

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33430

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

81

Wzrost

180

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

115

Obwód uda

66

Obwód talii

82

Staż na siłowni

8

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Bialoko ok 2,5g, tluszcze 1g, WW ok 5g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

jest to drugi cykl, wczensiej bralem sama OXE unigena

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

1,5mca

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to ari to pomyłka jak masz cos dodać do tego to provi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
to czemu tamox nie leciał od początku?? ja teraz będe wchodził na Power Pct według dr Michaela Scally:
1-30dni clomid 100mg ed
1-45dni tamox 20mg ed
1-16 dni HCG 2500 e2d
tylko dorzucę jeszcze exemestane

nie spotkałem się jeszcze z opinią na zagranicznych forach że takie PCT nie działa
fajny art o tym:
http://www.uk-muscle.co.uk/steroid-testosterone-information/102444-famous-power-pct-program-dr-michael-scally.html

PS, nie mogłeś czytać tych samych artów skoro po takim cyklu brałeś sermy przez 17dni tylko i nie dawałeś tamoxa podczas HCG


Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-01-10 16:08:45

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-01-10 16:09:56

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-01-10 16:11:17

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-01-10 16:14:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Jazzzek
[Nikt nigdzie nie opisuje terapii gdy początkowa PCT nie zadziała tak skutecznie jak powinna.. czy powtórzyć wtedy cały cykl PCT jeszcze raz czy przeciągnąć tylko jeden z jego składników

Zmieniony przez - Jazzzek w dniu 2014-01-10 15:50:47

Bo szukasz w złych miejscach, choć poprawną odpowiedź dostałeś w pierwszym poście. Poza tym o wiele za dużo kombinujesz.

W pewnych kwestiach potrzebny jest rozsądek i czas. Czas podawania clomidu opisywany na wielu forach internetowych jest w większości przypadków za krótki.

Możesz dla pewności powtórzyć badania w innym laboratorium, a jeśli jest to jedyny lab w Twoim mieście, to możesz wbić FSH (skoro już masz dostęp do apteki) i pójść na badania FSH jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
Sam jestem ciekaw jak u mnie bedzie sprawa z odblokiem lece 26miesiac ON... lodzianin pisales kiedys ze na On byles 3lata jak wygladala sprawa z odblokiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Lodzianin i odblok :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
slac
Możesz dla pewności powtórzyć badania w innym laboratorium, a jeśli jest to jedyny lab w Twoim mieście, to możesz wbić FSH (skoro już masz dostęp do apteki) i pójść na badania FSH jeszcze raz.


LAB jest OK. Mam w razie czego pod ręką merional do przybicia (75 j.m. FSH i 75j.m.LH)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
Wlodiii
PS, nie mogłeś czytać tych samych artów skoro po takim cyklu brałeś sermy przez 17dni tylko i nie dawałeś tamoxa podczas HCG


Pisałem, że zagraniczne fora zacząłem przeglądać kilka dni temu szukając odpowiedzi. Wcześniej w sprawie PCT zdałem się na kogoś do kogo miałem zaufanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48339
Nawet ludzie starający sie o dziecko używają clomid + arimidex .Ty jestes kompletnie przyblokowany wiec warto spróbować ja zrobiłem na tym odblok i nie narzekam na libido i przyrosty.

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
clomid to mozna lecieć i kilka miechów aż do poprawy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
miczelx
Clomid 50mg dziennie do skutku

Autor na tej odpowiedzi powinna zostac zamknieta dyskusja.To HCG i cały odblok to pomyłka.Clomid plus cierpliwosc I zadnych innych dodatków.Nic nie potrzeba.Za bardzo nie znasz sie na tym nie wiesz po co HCG i jak stosować upierasz sie przy tamoxie.To jest własciwa odpowiedz na twoj problem Bedziesz kombinował poyebiesz wszystko jeszcze bardziej I żadnych IA nie potrzeba.CLOM plus odrobina cierpliwosci.
4

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl a antybiotyk

Następny temat

prop wino hcg clom

WHEY premium