SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niesamowite tanie perfumy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
jasne, wolalbym wiedziec ze ma podrobke ale za to ladna niz potem sie dziwic ze zapach krotko trzyma, masz jakis dowod ze to oryginal?

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
wiedzialem od poczatku ze takie komentarze sie posypia, nie mam ochoty nawet na odpisywanie na takie rzeczy...po prostu albo ktos chce albo nie, perfumy trzymaja naprawde dlugo, wiem skad je mam i moge zapewnic to, ze utrzymaja sie na ciele i ubraniu duzo duzo dluzej niz zwykly perfum...wiadomo ze takie kupowanie gdy sie czegos nie widzi i nie czuje jest malo pewne...ja mysle ze cena nie jest wygorowana i jezeli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
skad je masz?

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3301
byłem samochodem na strefie bezcłowej między turcją a bułgarią gdzie jak wiadomo ceny perfum są śmiesznie niskie. Byłem również w sklepie bezcłowym w egipcie i ceny widziałem i pamiętam i mogę jednogłośnie stwierdzić ze perfumy które masz z całą pewnością NIE SĄ ORYGINALNE !!!

Nie da sie za tyle kupić oryginalnych perfum zwykłemu zjadaczowi chleba, gdziekolwiek byś po nie nie pojechał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
Do niczego nie namawiam, wiem ze perfumy sa identyczne jak w drogeriach, tak samo pachna i rownie dlugo trzymaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
i jezeli ktos ma ochote kupic za niewielka cene jaka proponuje to zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
tak na marginesie 90% podróbek perfum znanych marek jak d&g, diesel, gucci, lacoste, lacome i inne pochodzą właśnie z Turcji(stąd te śmiesznie niskie ceny) i faktycznie część z nich jest podrobiona nie najgorzej i zapach może się utrzymać na dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Mike, najpierw napisałeś, że oferowane przez ciebie perfumy trzymają nawet dużo dużo dłużej od zwykłych perfum (wtf?), a później że są identyczne jak w drogeriach..

Więc albo nie wiesz co to "zwykłe perfumy" (czyt. orginalne), albo zaprzeczasz sam sobie.

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Za ta cene na pewno tureckie podrobki. Ale pachna tak samo i trzymaja w miare dlugo.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam Aqua di Gio 35ml (100 zł)

Następny temat

[s]Kierownica Logitech Formula Force GP!! OKAZJA!!!!!

WHEY premium