SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieprzestrzeganie regulaminu przez moderatora

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****master - konio zarejestrowal sie jaki 750uzytkownik na tym forum takze jest tu dluzej niz 4 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966
Było tak ze Mateo wyzerowal ten licznik zarejestrowania i dal kazdemu 1-1-2002

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Konio jak widzisz Mariusz został poparty przez prawie wszystkich, którzy się wypowiedzieli
daj se siana i będzie dobrze bo i tak nic nie zdziałasz

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popieram konia!
jak bym mogł (gdyby artó nie skasowano) to bym podał duuuzo wiecej przykładów na to iż niektórzy moderatorzy ...( i nie dokoncze bo od razu bana dostane , wkoncu tutaj jest jak za komuny , rozwiniety aparat kontroli i cenzury)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co chłopaka uciszacie
niech drąży temat aż mnie udupi, niech ma radość chłopak.
nie miałem nic osobistego do Konia, dałem po prostu ostrzeżenie (ostrzeżenie) ludziom którzy lekko jechali po zmarłym - w końcu pośmierci każdemu należy się szacunek. Co z tego, że nikt nie używał przekleństw a pisał słowami człowieka kulturalnego, jeśli w naszym społeczeństwie o zmarłych się źle nie mówi?
Nazwałeś mnie chamem i człowiekiem niehonorowym bo miałem inne zdanie niż Ty i nie chciałem sam sobie na Twój kaprys dać bana (nie znasz mnie, ja Cię nie nazywam chamem chociaż ten post pachnie "uprzejmym donoszeniem"). Chciałem wykożystać swoją funkcję dla zakończenia rozmowy w której zwykły zmarły człowiek jest niemile oceniany i to dlatego, że po śmierci ktoś robi tyle szumu wokół zmarłego (jakaś zazdrość czy co?).

Moja sugestia dla Ciebie to telefon do MaTEO (znajdziesz jak się postarasz, koszt połączenia to max 2 zł), powiedz Mu, że chcesz żebym miał bana, na pewno po takich kiepskich argumentach jakie przedstawiasz dostanę bana. Będziesz miał radość, że udupiłeś moderatora.

Nie będę z Tobą więcej dyskutował, przynajmniej nie na forum, bo traktujesz to bardzo osobiście, więc powinno to się rozegrać między mną a Tobą. jeśli chcesz to prowadź dalej swoje rozprawki jaki to ze mnie cham, to świadczy tylko o Tobie. Ty przedstawiłeś swoją wersję, ja swoją. Jak ktoś chce niech osądza kto miał rację, ja nie czuję się niczemu winny. Mod po to ma uprawnienia żeby z nich kożystać, jeśli Cię to kole w oczy to już nie mój problem.

Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
"Nazwałeś mnie chamem i człowiekiem niehonorowym bo miałem inne zdanie niż Ty" - moje nazwanie wynikało akurat nie z różnicy poglądów, ale z "mi szkoda czasu na dyskusję z ludzmi tak ograniczonymi umysłowo" i brak przeprosin z Twojej strony, gdy o nie poprosiłem. Rozumiem, że jesteś też człowiekiem, mogłeś być w złym humorze czy cokolwiek. Jednak wtedy po jakimś czasie zauważyłbyś swoją gafę. Pozwoliłeś sobie na wypowiedź, której przeciętny użytkownik pod Twoim adresem nie mógłby skierować. Poza tym ciekawe, czy gdyby ciągnik przejechał A. Leppera, a potem ludzie by po nim jechali, to czy byś reagował.

Mariusz, nie chodzi mi o bana dla Ciebie, tylko o usunięcie obraźliwej wypowiedzi i pozbycie możliwości moderowania. Twoje wypowiedzi w większości są warte czytania, tylko, że na czytaniu i odpowiadaniu Twoje uprawnienia powinny się wg. mnie skończyć. Wątpię, żeby po mojej jednorazowej skardze do MaTEO ten cel został osiągnięty, gdyż masz większe poparcie, a to jest serwis komercyjny, więc trudno oczekiwać, że MaTEO podejmie niepopularną dla serwisu decyzję. Jednak z wnisku nie zrezygnuję, gdyż jeśli w przyszłości pojawi się więcej zastrzeżeń co do Ciebie, to to także moje będzie w jakiś sposób brane pod uwagę.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Sorki, ale Twój cel mnie rozwesela.

jak chcesz to stawiaj sobie jakie chcesz wnioski, mi nie zależy na gniewie pod moim kierunkiem z czyjejkolwiek strony, tak w realu jak w necie, czasem jestem surowy ale czasem tylko to odnosi skutek.
nazwałem człowiekiem ograniczonym umysłowo ludzi którzy nie uznają podstawowych wartości moralnych. mam za to przepraszać?jeśli tak to ---->
dobra ja se odpuszczam, bo nie bawią mnie takie dyskusje
jak coś jeszcze chcesz to pisz na priwa, bo wyłączam powiadomienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaco mozna zablokowac jakiegos uzytkownika np.za niezapłacanie abonamentu???jesli rgulamin był przestrzegany???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
A tam coś napisałem ciekawqego ale nie chce mi się dyskusji wszczynać.

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2004-05-16 00:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Dsfaaaaa Abonament nie jest obowiązkowy .A bana mozna dostac za wszystko (ale głównie za odp*****lanie i tematy o Żydach ktore robią furore na forum i zawsze pochłona pare ofiar )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Brutusa

Następny temat

zapłaciłem 2 razy .......!!!!!!!!!!!!!!!!

forma lato