SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nielubiani?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A pozatym to kuhwy w chinskich majtkach zrobie program pod tytulem:
Polish beatdown

I beda was pokolei bily rozne kuhwa nacje, a wy bedziecie wystepowac w chinskich majtkach, bez zebow, z wasami, no taki 100% realistyczny bedzie ten program. Jako atut bedziecie sie mogli bronic glowka od mopa i nieswiezym oddechem. I kuhwy wtedy zoabczycie ze fake to jest wasza pasta do zebow kuhwa!

Bic was beda glownie rpzedstawiciele mojej nacji czyli zydzi, od czasu doc zasu wpsuzcze jakiegos hindusa bo wime z eich tez nie lubicie bo od nich tez zbieracie. W praktyce to nie ebde usial robic fakow bo styknie ze do was podejdzie przed programem ten zyd, jankes albo hindus i da wam 10 zyli albo obieca wam prace jako mop master, lub za darmo wstawineie zeba i kuhwy same sie podlozycie. Na koniec na pokonanego ccala widownia bedzie mogla pluc a on to bedzie zebami lapac (no czyli na polaka), za ten wielki final dam wam 20 fuli i 15 zyli i ten kto oberwie w najpaskudniejszy sposob w danym miesiacu wygra kontrakt na ripowanie czikenow!

I co ladnie miksuje styl testo z onetem? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zayebiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wiem kuhwa, bo tka naprawde to ja jestme testo, i jestem tez moderatorem onetu :D poprostu jak kazdy polak nienawidze polakow, i poniewaz automatycnzie nienawidza mnie tez wszysycy polacy ale ciezko nam w ta oczywista prawde uwierzyc (ze sie nawzajem nienawidzimy i jeden drugiemu wlasnemu bratu by na leb chcial nasrac) to obwiniam za wszystko zydow, masownow, indusow, murzynow i muzulmanow! tymczasem wiadomo ze jako rpawdziwemu polakowi nie wolno mi obwiniac tylko polakow (ktorych tak naprawde nienawidze i tych ktorych nienawidze najbardizje zaliczam do jednej z tych grup) i katolicyzmu. Bo jak ktos jest alkoholik - to wiesz ze Polak i katolik wiec swoj chlop!!!1

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
co ty za leszczy tu wklejasz?????nie fstyd ci żydzie januszkowy tfu tfu??






mój zawodnik by twoich wszystkich nieudaczników załatwił

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gość jest dobry, Fedora i jego brata by rozłożył w pierwszej rundzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz smiej sie smiej ale ten koles znokautowal Arlovskiego jakies 11 lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
.

Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-01-24 15:52:35

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397




ja tylko na cos takiego sie kiedys natknalem w jakims ciapatym sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
i co to ma wspolnego z tematem?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POLISH REG - ENGLISH REG

Następny temat

LUDZIE Z GALWAY

forma lato