SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nielubiani?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19232

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22563 Napisanych postów 32984 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403871
U mnie w mieście była kiedyś ekipa kibiców-skinów, nie uwierzyłbyś jak szybko pierwsi skejci potrafili biegać w tych swoich spuszczonych spodniach :D
Zresztą nie chodziło mi o powrót skinheadów tylko jakiś nowy nurt nacjonalistyczny który może się wytworzyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ze niby co BNP urosnie w sile ? Czy ta liga anty-muzulmanska? :D Stary Polakom to sie conajwyzej rykoszetem oberwie jak gdzies wejda w droge :D Raczej nie my bedziemy glownym celem :D Pozatym odcinek Dr. Gdyby dedykujemy dzis tobie, oficjalnie zostales filmowa partnerką doktora! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22563 Napisanych postów 32984 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403871
Dzięki dzięki, marzyłem o tym od kiedy zobaczyłam pierwszy odcinek :D

Chvj mnie to obchodzi co komu urośnie, ale marudzicie mi tu o Polsce jak by to był jakiś kraj trzeciego świata ze wschodniej części Europy. Jak bym kuhwa nie wiedział po 23 latach życia tam, jak to naprawdę wygląda :D STFU bo marudzicie i tyle :D
Ktoś musi spełnić marzenia wszystkich emigrantów-nieudaczników takich jak wy, co we własnym kraju nie dali rady i musieli uciekać gdzie indziej! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22563 Napisanych postów 32984 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403871
Robactwo w tym kraju kuhwa Robactwo! Żeby na 30 osób na przystanku żaden nie był na tyle rozgarnięty, żeby zatrzymać autobus? Buahaha następny macie za pół godziny marnoty! Pozdrowienia od f***ing foreigners! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
buehehehhehehhee kocham Cię :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22563 Napisanych postów 32984 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403871
:D
Kuhwa, ale jak tempym trzeba być, żeby widzieć nadjeżdżający autobus i patrzeć w tyle osób jak szpak w p.i.z.d.e wiedząc że autobus się może nie zatrzymać jak nic nie zrobisz, a nikt akurat nie chce wysiąść? Jeżdżą tamtędy jeszcze inne busy, ale na bank 1/3 tych ludzi wsiadła by do mnie, z tym że cały przystanek zastawiły jak zwykle taksy, a ja nie będę blokował drogi żeby się zatrzymać i zapytać czy może ktoś łaskawie wsiądzie :D Anyway, przez 4 lata nikt jeszcze na mnie skargi nie napisał i tak ma zostać! hehehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzydzę się Wami

buchachachacahhcahhccha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
blase83 ale ty jesteś a wracając do napomnianego wątku oj biedne skinhedy leyusie łoj biedne

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tak sądzę, że ci ich żal :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
angoli na pewno nie e tam skinhedy każdy wie po jakiej jest stronie stare popaprane czasy sie skończyły większość sie unormowała albo zmieniła(a stereotypy pozostały i co mnie bardzo cieszy),ale tak z nienacka atakować biednych skinhedów co są cieńsi od swoich cieniów w południe to tak nie można

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POLISH REG - ENGLISH REG

Następny temat

LUDZIE Z GALWAY

forma lato