SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nielubiani?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19211

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 628


Wracajac ostatnio z pracy natknalem sie na ten napis na scianie...
Anglicy przestaja nas chyba lubic, osobiscie nikt tego mi nie powiedzial ale foto mowi samo za siebie.
Jak jest u Was w miastach ? widujecie takie *******y na ulicy?

JAKOSC CZY ILOSC?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie jimi pejcz albo znafca z onetu to napisali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
W pracy nikt mi tak nie powie. Na ulicy tez sie nie spotkalem z takim czyms, ale wiem ze znajomi mieli takie sytuacje ale juz dawno:/ Co do tego napisu to zrobil to pewnie jakis inglisz pajnt z kaunsilowskich osiedli:/ madry na pewno nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
na bramce stojac dwa razy mi sie zdarzylo ze ludzie ktorych wyprosilem/nie wpuscilem powiedzieli mi : get out of my country :D ale ludzie ktorzy byli na papierosie na zew brechali z tego co oni powiedzieli

w pracy nigdy wprost, natomiast jakies wieksze oczekiwania i mniejsze przywileje sie zdarzaly z mylnego wyobrazenia niektorych angoli ze pracowac powinenem wiecej i schodzic z przerwy wczesniej, z ktorych ich szybko wyprowadzalem

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
Nie zdziwilbym sie jakby to napisal jakis ciapek albo murzynek z Afryki:)

train hard - fight easy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 628
Takie wyobrazenie ogolnie mnie smieszy, w przeciagu nastepnych 10-20 lat obudza sie pracujac dla obcokrajowcow w ich wlasnym kraju

JAKOSC CZY ILOSC?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
niby dlaczego nas polakow mieli bys ie tylko czepiac?
przeciez jest wiele innych narodowosci a wiec ja zlewam takie sytuacje
nigdy nikt do mnie z niczym takim nie wyskoczyl czy mi ublizyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
generalnie nie przejmuje sie zdaniem typa ktory parwdopodbnie mieszka w councilowskim wiezowcu, cale zycie jedzie na benefitach bo ejst zbyt pisdowaty zeby znalezc normalna prace, albo poprostu mu sie nie chce. a do tego ejdyna rozrywka jest nayebac sie co piatek ciderem do nieprzytomnsoci.

jak bylem w edynburgu widzialem troche takich napisow, typu w ubiakcja na budowie 'dont flush, poalcks may be hungry', albo na dworcu jak robłem jako inspektor w kiblu tez sie jakies zdarzaly typu 'polish go home!'


ale jak mowie takie napisy to glownie popelniane przez kretynow, ktorzy palcza ze Poalcy zabieraja im prace, a sami pisdy do job centre nie ruszyli nigdy i pasuje im zycie z benefitów. ci szczekają najglosniej. Chociaz konstruktywny sprzeciw rozumnych brytyjków emigracji rozumiem w pełni .

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyobraźcie sobie co by było gdyby z tego kraju nagle wyjechali wszyscy imigranci
jak dla mnie to po roku ten kraj by się rozpadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 628
Dokladnie, 80% miejsc prac w fabrykach,magazynach, ogolnie w przemysle sa zajete przez imigrantow.
Gdyby kazdy nagle wrocil spowrotem do domu to jest koniec, nie dali by rady tego ogarnac.
Oni sami sa zbyt leniwi, przyzwyczajeni do zycia z zasilkow, ktore pochodza z podatkow placonych m.in przez kazdego z nas.
A wyobrazcie sobie jak by ciapki wyjechaly hehe to nawet by nie mieli gdzie zjesc w nocy albo sciagnac sim locka z telefonu

JAKOSC CZY ILOSC?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mogli by :P

tylko musieli by pracodawcy zaczac placic w koncu normalna kase za takie prace a nie jak teraz NMW

tylko kebab by juz nigdy nie byl taki sam :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

POLISH REG - ENGLISH REG

Następny temat

LUDZIE Z GALWAY

WHEY premium