SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedoslane witaminy i odblok.. polowa cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Czesc. Szybka pilka...
Potrzebuje pomocy zwiazanej z odblokiem.
Koles, ktory podaje sie za bodybuildera, ma strone na fb, pisze diety, robi kursy i prowadzi sklep z odżywkami, startuje w zawodach etc..wyrolowal mnie i nie wyslal mi polowy witamin na cykl i odbloku.
Jestem po 2 butlach 100 test prop, butelce trenbolonu 100 i dwoch opakowaniach turinabolu. To polowa zaplanowego przez niego cyklu czyli ok 40-45 dni.
Bicie: co 2 dni testo 1ml co 7dni tren
Potrzebuje albo sie odblokowac albo dokupic reszte aby dokonczyc cykl, zalezy co uda mi sie jutro zalatwic.

Prosze o pomoc i informacje jaki odblok mi potrzebny(co i ile kupic)
Dzieki



Zmieniony przez - Daniel_Derlis w dniu 2019-05-19 01:33:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Czesc. Udalo mi sie dostac witaminy. Koncze cykl. Dobijam pod koniec cyklu tren 200mg i 2 butle propionatu. Dzisiaj biore ostatni strzal z trenu i testo. Potem sam testosteron(Zostalo mi pol butli propionatu). W sobote jade na badania krwi.
Podpowiedzcie prosze na co zrobic testy zeby odpowiednio dobrac odblok. Domyslam sie ze badania nie beda do konca miarodajne bo mam jeszcze 4 strzaly testosteronu czyli koncze za 8-9dni,tyle ze zalatwiejie odbloku moze tez mi zajac kolo tygodnia.
Jak to ogarnac?
Dzieki za wszelkie sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
Dokupić towaru i lecieć dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Taki mam plan ale nie wiem co dam rade zalatwic sobie. Dupek mmie zwodzil miesiac twierdzac ze wysle na czas,bo zamowili czeka. Witaminy mi sie skonczyly mi w piatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Bez zabawek do piaskownicy sie nie wchodzi.Tak na przyszlosc...

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Zgadza sie, umowilem sie z nim, zaplacilem mu a on doslal polowe tylko, ale jak napisalem w pierwszym poscie, koles prowadzi sklep z odzywkami, startuje w zawodach, etc. Wygladal na kompetentnego - moj blad, ale musze cos zrobic. Dlatego pytanie o odblok -jezeli nie dostane albo dostane witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
A.co.masz do pct?? Robiłeś jakieś badania ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Nie robilem badan, koles mnie zostawil bez zadnych informacji. Wzial £300, wyslal polowe witamin i przeciagal w czasie ze wysle reszte, ze zamowil etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
Musisz zrobić badania
Estro
Prolaktyna
Progesteron

I wrzucić wyniki pod wyniki napiszemy ci co kupić ,chociaż tutaj wyniki mogą być przekłamane przez tren

A gość to zwykły złodziej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Myslalem zeby mu zrobic reklame ale nie wiem czy jest sens..
Zlodziej to jedno ale zostawil mnie w polowie cyklu i bez odblokow.. to juz trzeba byc sk***ielem
Jak mnie bolaly cycki to tez zwlekal 2 tyg nim wyslal..
Zrobie te badania, tylko wybadam gdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
Pomoc z cyklem dostaniesz tutaj
A jak złodziej to i innych oszuka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Z pewnoscia,bo sie oglasza na facebooku.
Mateusz Górka. Ma dwa profile. Zrobie badania i napisze co wyszlo.
Mam juz zalatwione witaminy. Odbiore w czwartek-piatek czyli obsuwa ze strzalem trenu bede mial tydzien (mialem zrobic w ost piatek)
Mam nadzieje ze bedzie ok. Staralem sie tego bardzo pilnowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok bez clomidu

Następny temat

Pierwszy cykl propionate, dodatkowa suplementacja

WHEY premium