SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieadekwatny wygląd

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
Nieadekwatny do płci. Jestem dziewczyną, a wyglądam jak chłopak. Z twarzy. Bo reszta ciała bardzo dziewczęca. CO zrobić z tym fantem? Wyglądam tak dosyć pokracznie, bardzo mi to przeszkadza. Podobno to zależy od poziomu testosteronu, czy jakiegoś podobnego hormonu. Jak wpłynąć na zmianę wyglądu bez udawania się do ginekologa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
moze bardziej opiszesz swoj problem skoro liczysz na jaka kolwiek pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
Hm, mam jakby męskie rysy twarzy, nie wiem, jak to nazwać... Mam taką twarz, że jakby odjąc resztę ciała, ludzie stwierdziliby, że jestem facetem. Jeżeli to ważne to mam takie grube, męskie brwi (jak to u brzydkich facetów jest), krótkie rzęsy i wąsik, który usuwam. Czy jest jeszcze coś istotnego, co mogłoby się przydać? Zapytajcie, ja powiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
grube, męskie brwi (jak to u brzydkich facetów jest),
a do kosmetyczki kiedykolwiek zaglądałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no wlasnie, jaki problem wyregulowac brwi?
masz duze pole do popisu, mozesz miec bardzo ladny luk, ja np. tak nie mam i wcale sie z tego nie ciesze.
poza tym makijaz - malujesz sie? skoro piszesz o krotkich rzesach to zakladam, ze nie. a uwierz, ze dobry makijaz potrafi wiele zmienic, i wcale nie mowie tu o nakladaniu przesadnej ilosci podkladu.
tez mnie natura nie obdarzyla pieknymi, dlugimi rzesami, ale teraz na rynku jest taki wybor tuszy, ze nie stanowi to problemu.
rysy twarzy mozna modelowac rozem/bronzerem.

jesli masz problem z brwiami, wasikiem - ogolnie owlosieniem, to najprawdopodobniej to wina hormonow lub genetyki, mozesz zasiegnac porady lekarza.

jakbys pokazala zdjecie moglabym wiecej doradzic, bo tak na 'sucho' to troche ciezko.
no i pamietaj o wlosach, dlugie wlosy to atrybut kobiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1865
nioonia ja mam niestety dlugie i krecone rzesy, a jestem mezczyzna, mozemy sie zamienic ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
z przyjemnoscia bym to zrobila
chociaz ladne meskie oczy z dlugimi rzesami sa fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
przejdz sie prywatnie do do dobrego lekarza ginekologa, on ci z pewnoscia pomoze.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 209
jak chcesz mogę Ci oddać swoje brwi ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AlAt i AspAT

Następny temat

Piegi

WHEY premium