SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie radze sobie POMOCY...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Bardzo bym prosił abyscie mi pomogli dokończyć diete bo sobie nie moge poradzić bede bardzo wdzięczny:

wiek - 19 lat
wzrost - 190cm
waga - 99Kg

Nie wiem czy dobrze zaczynam:

Posiłek 1
- Mleko 200g(1,5%) + płatki kukurydziane
- biały chudy ser twarogowy 85g

i nie mam głowy co z tej tabeli wyciągnąć http://www.optymalni-centrum.com/tabele_btw.htm aby dobrać dobrze. Błagam o pomoc błagam :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
raczej kiepsko zaczales, bo zaczyna sie od ustalenia celu, potem typ diety i zapotrzebowanie na kalorie, nastepnie podzial na makroskladniki oraz ilosc posilkow, no i dalej juz mozesz kombinowac z konkretnym jadlospisem...
Ty jak widzisz zaczales od konca

p/s. poczytaj posty podwieszone

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
te tabele sa lepsze
http://www.dobradieta.pl/tabele.php

a jaki cel? Rozumiem ze rodukcja? Zdecyduja sie jaka dieta (Qazar, Tyka Ellis =>ich posty)Oblicz zapotzrebowanie i rozloz wg wskazan.

Tamet posilek dobry, imo zamiast kukurydzianych daj owsiane

pOZDR.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
a pomozecie mi napisać co mam zjeść w 3,4,5 i 6 posiłku ? myslałem nad tym ale źle to wszystko wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
sniadanie : najwiekszy posiłek : srednia ilość bialka + duzo wegli i srednia ilosc tłuszczu
2 sniadanie srednio bialka, wegle i tłuszcz
obiad ( dajmy na to ze bedzie przed trenigiem ), takze dzuo posiłek : srednio bialka + sporo wegli i tłuszczu
po trenignu carbo
jakies 30min - 1 h po treningu : bialko + weglowodany
kolacje czyli wszystko po trochu
przed snem same bialko




białka: twarogi chude , ryby , jaja , mięso
tłuszcze: oliwa z oliwek , tłuste ryby , jajka , pestki z dyni , orzechy włoskie/laskowe , olej lniany , tran , wiórki kokosowe, pestki słonecznika
węglowodany: pieczywo pełnoziarniste (razowe) , ryż , kasza , makaron , płatki owsiane, warzwa i owoce , rodzynki

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak z ta dieta jest naprawde ????

Następny temat

Pytanie o diete

WHEY premium