SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie pomogło...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
Kiedys jadłam mniej, teraz to zwiekszyłam , waga poszla jak pisałam juz 3 kg w góre.
Wiec nadal ma pojsc w gore ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
tak , jest to możliwe .Tak włanie działa efekt jo-jo przy stosowaniu diet głodówkowych , szybko chudniesz nabierasz jeszcze więcej , dlatego żeby tego uniknąć liczy sie zapotrzebowanie i ucina sie z niego 200-300 kcal

nawet chyba 1000 kcal nie masz w tej diecie

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-09-21 21:53:20

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
Takie błędne, niekonczace sie koło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
nie , bo jeśli zrobisz to dobrze to tak nie będzie.

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
Ale radzę sie na SFD juz od pewnego czasu.
Robie to co karzecie, cwicze co polecacie.
Kazano mi jesc mniej, a czesciej + cwiczenia siłowe, a teraz
słysze, ze jak bede jadla "mało, a czesto" to nie schudne do 60siatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
'Mniej, a częściej' jest podstawą do wyrobienia poprawnych nawyków żywieniowych. Po to, abyś przyzwyczaił swój żołąek, cały układ trawienny oraz psychikę na częstsze posiłki. Ale niestety. Jedzenie kanapki z szynką itp nie jest dobrym wyjściem. Kluczem jest dobranie odpowiedniej kaloryczności do swojej aktywności oraz spożywania odpowiednich produktów. Przy zbyt niskiej kaloryczności organizm spowalnia metabolizm i moższ sobie ciąć kalorie do woli - nic to nie da.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
Wiec prosze o konkretna odpowiedz co powinnam zmienic, zeby spadły te 4kg na 100%.
Co zmienic w treningach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
nie chodzi o trening tylko o spowolniony metabolizm . Proponuje poczytać od podstawach układania diety itd , wyliczyć zapotrzebowanie zobaczyć ile ci brakuje ( pewnie ok. 1000 kcal ) w obecnej , ułożyc zdrową i dodawać po 100-200 kcal na tydzień az dojdziesz do bilansu 0 wtedy utzymać ten bilans przez troche 1-2 tyg , możesz dać nawet delikatny + tak z 200 zeby wszystko szybciej wróciło do normy , potem od zapotrzebowania ucinasz 200 kcal i w ten sposób robisz przemyślaną redukcje. Pozdro

ten sposób który podałem powinnien ograniczyć efekt jo-jo

btw: nie waga jest wyznacznikiem tylko lustro !

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-09-22 09:59:51

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 554
No tak..
Wiec chce zeby poszło mniej w obwodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Dlaczego mniej w obwodach? Chcesz stracić wagę, a obwody mają zostać nie rozumiem Cię. Przecież chyba zależy Ci na wyglądzie, prawda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta po przerwie

Następny temat

Dieta do spr.

WHEY premium