SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie ma chu*a we wsi jesteśmy najlepsi! Spam PODKARPACKI

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133662

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a jezeli za free przez rapida to jakie sa ograniczenia do sciagania??

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
z tego co wiem to nie ma
A mi osobicie tylko 2 kawalki popka podchodza
reszta to trudno powiedziec
bit poprostu mi sie nie podoba

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
takie że jak ściągniesz part na 60mega to musisz czekać 60 minut żeby móc ściągnąć następny plik, tyle minut czekasz żeby sciągnąc coś innego ile mega miał part wcześniej przez Ciebie ściągnięty, limitu nie ma bo jak tak czekasz po godzine to trudno raczej sciągnąc dużo.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
jak teraz będziesz chcial cos scaiganc to trza będzie godzine poczekac albo dłuzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
Tomek nie znasz sie dobre ma kawałki TU ci mama sniadania do łóżka nie przyniesie nie ubierze cie w dresy i nie wsadzi ci dwie omy w kieszen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
no teraz sciagne 74mb to musze czekac 74min tak?? szybkosc transferu 60kb/s to strasznie powoli??

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
60kb szału nie ma zalezy kto ma jakiego neta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
60kb nie jest źle, pewnie masz jakiś internet coś w stylu radiówki albo kablem to nie tak źle

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
tak jest mocny teraz 74 mega to bedzieszczekal 74 minut zeby moc nastepny sciagnac


ja spadam będę potem siemano Panowie


niech moc będzie z wami

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
gdzie uciekasz miałes wrzuić na serwer na co kolwiek wrzuć obojetne tylk tak zebym nie czekał na scaiganiecie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przewozy, transporty, przeprowadzki w Rzeszowie

Następny temat

mam problemy z masom prosze o pomoc

WHEY premium