SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie ma chu*a we wsi jesteśmy najlepsi! Spam PODKARPACKI

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133637

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
To może szosowi
A tatuaż jakiś konkretny wzór masz na myśli?

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
dobra ide na mecz. cze i do jutra

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
no tak, ale jak przyznałeś się i na sprawie zrobiłeś dobre wrażenie, a sędzia i prokurator rozumni to nie powinno być źle

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
no elo!

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Sędzia tak a prokurator to pierwsze słyszę
Stare tępe ****e

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ale jak wezma opinie srodowiskowa to niebedzie milo


mysle na klacie napis gotykiem "perte me, Domine" ale wiadomo ze moze sie plany zmienia i pojdzie inna dziara lub wogole zadnych wiecej tatoo

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
spadam na siłke do piewnicy

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-06-13 18:06:20

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-06-13 18:06:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
nie znam się na tym dokładnie bo nie miałem nigdy z tym styczności wiec całe te struktury mnie ******lą, ale znając życie i nasz kraj to jakby jakaś sąsiadka znajoma sędziemu szepnęła na ucho coś to i wyrok byłby inny wiesz jak to w pl... równie dobrze wyrok może być okej a równie dobrze może zależeć od widzi mi się pewnych osób.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Ja bym sobie na łydce zrobił GROM gotykiem ale boje się że w wojsku będę miał problemy Jeszcze mnie wezmą z komandosa czy ki **** dostane przydział do szturmówki

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957


mocny wyobrażam sobie co z gosciem zrobiłes
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przewozy, transporty, przeprowadzki w Rzeszowie

Następny temat

mam problemy z masom prosze o pomoc

WHEY premium